UWAGA!

Życzenia świąteczne dla elbląskich medyków

 Elbląg, Życzenia świąteczne dla elbląskich medyków
(fot. UM Elbląg)

Prezydent Witold Wróblewski wraz z wiceprezydentem Michałem Missanem przekazali dziś na ręce dyrektorów i pracowników placówek medycznych symboliczne kosze wielkanocne i świąteczne życzenia.

Otrzymał je Wojewódzki Szpital Zespolony, Szpital Miejski, Szpital El-Vita, Hospicjum oraz Dział Ratownictwa Medycznego. To wyraz  uznania i wdzięczności dla wszystkich tych, którzy pracują na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Wiele z tych osób właśnie w pracy spędzi najbliższe Święta.

- Wszyscy widzimy, z jak wielkim poświęceniem i determinacją walczycie o zdrowie i życie Polaków. Widzimy, w jak trudnych, niebezpiecznych warunkach pracujecie. Brak skutecznego lekarstwa, brak odpowiedniej ilości środków ochrony osobistej, potężny stres i wreszcie strach o pacjentów, rodzinę, siebie.  Z całego serca dziękuję lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, kierowcom karetek, salowym, wszystkim, którzy walczą na pierwszej linii frontu że straszliwym wirusem. Słowami nie da się wyrazić naszej wdzięczności, jesteście Bohaterami. Bardzo dziękujemy! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Państwu oraz Waszym Bliskim dużo tak potrzebnego nam wszystkim zdrowia, nadziei oraz sił w codziennych zmaganiach – napisał prezydent Witold Wróblewski w skierowanych do elbląskich medyków życzeniach.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama