UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli dalsza stagnacja i odpływ młodych oraz inwestorów z miasta zapewniony. Nie zdziwcie się, że za 5 lat będziemy wybierać sołtysa, który będzie jeździł i obwieszczał swój, ,program" w autobusie jadącym raz na 50 minut. Szkoda miasta i szkoda mniejszości, która chce coś zmienić w tym szarym mieście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    32
    Student Gdański(2024-04-21)
  • @Student Gdański - To prawda, dlatego głosowałem na Andrzeja Śliwkę, na zmiany. Jestem starym elblązaninem, mieszkam tu od urodzenia, ponad 60 lat, zostało mi już blizej do wieczności, niż dalej, jednak chciałem zmian dla młodego pokolenia, dla moich dorosłych dzieci, wnucząt- cóż, była jeszcze nadzieja, ona umiera ostatnia, raczej już umarła. Elbląg, moje kochane miasto, stacza się po równi pochyłej a tłuszcza tego nie dostrzega, to boli.
  • @Truso - Jak bardzo trzeba gardzić własnymi potomkami żeby głosować na pis ? Właśnie dlatego że rządził pis młodzi Polacy masowo wyjechali a firmy upadają przez koszty pracy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Spadek od pis(2024-04-22)
Reklama