UWAGA!

28-latek zatrzymany po dokonanym rozboju

 
Elbląg, 28-latek zatrzymany po dokonanym rozboju

Policjanci z prewencji zatrzymali 28-letniego Łukasza P. chwilę po tym, jak dokonał rozboju na mężczyźnie idącym ul. Malborską.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 30 sierpnia przy ul. Malborskiej. Tam przechodzący ulicą mężczyzna został napadnięty przez 28-latka. Sprawca przytrzymał go i uderzył kolanem w twarz, a następnie zabrał telefon komórkowy, zegarek oraz 120 złotych. Niedługo po zgłoszeniu na policję patrol prewencji zatrzymał w tej okolicy mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Okazał się nim 28-letni Łukasz P. znany policji z wcześniej popełnionych przestępstw. Mężczyzna został także rozpoznany przez napadniętego.
       28-latek nie wyjdzie teraz szybko na wolność, był on bowiem poszukiwany przez sąd do odbycia kary za popełnione przestępstwa. Wcześniej w więzieniu spędził ponad 7 lat za swoje niezgodne z prawem czyny, były to m.in. kradzieże z włamaniem. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował areszt tymczasowy wobec 28-latka. Może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.
      
      
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama