UWAGA!

8 lat krzywdził syna

Na karę 5 lat więzienia skazał Sąd Rejonowy w Elblągu ojca, który wykorzystywał seksualnie swojego 12-letniego syna oraz 7-letniego siostrzeńca. Mężczyzna sam poddał się karze. Jak ustalił sąd 56-letni Włodzimierz K. molestował swojego syna od 8 lat.

Włodzimierz K. zamykał się w pokoju z synem. Dopiero jesienią ubiegłego roku takie zachowanie męża zaniepokoiło żonę, która zawiadomiła policję. Zatrzymany Włodzimierz K. przyznał się do wielokrotnego wykorzystania syna. Molestował również 7-letniego siostrzeńca. Chłopcy o zachowaniu mężczyzny opowiadali między innymi swoim dziadkom, ci jednak nie uwierzyli dzieciom. Policjanci w mieszkaniu rodziny znaleźli pisma pornograficzne. Prokurator żądał dla pedofila 8 lat więzienia. Włodzimierz K. dobrowolnie poddał się karze. Dlatego sąd orzekł zaproponowany przez adwokata oskarżonego wyrok 5 lat więzienia. Żadna ze stron nie zamierza odwołać się od tego wyroku.
P
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Więzienie - oczywiście, ale przede wszystkim KASTRACJA!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Flavia(2004-08-02)
 • KASTRACJA pedofili, jestem za.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OBSERWER(2004-08-03)
 • obciąć mu ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 5 lat? Śmiechu warte, a dziecko będzie mieć zje*ą psychikę do końca życia.
 • Albo wyrośnie na tak dzisiaj "oczekiwanego"przez struktury SLD-owskie homoseksualistę. A jak mówię, że z pedalstwem trzeba walczyć to odpisujecie, że oni mają prawo. Przecież to od początku do końca bierze się z przestępczych działań dorosłych wobec nieletnich. Tak jak trudno sobie wyobrazić nauczyciela, który ma takie skłonności i wkłada je wprost lub nie wprost swoim uczniom. Czy taki nauczyciel może być niegroźny? napewno nie!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko czas otworzyć oczy, a wyłapywanie pedofilów to taka moda, tylko ciekawe czemu teraz ma służyć!? nauczyciel powinien być czysty jak łza i wolny od jakichkolwiek dewiacji, to oczywiste. A jak ktoś mówi, że to jego prywatna sprawa to niech swoje dzieci uczy. A pedały skąd je wezmą? Mądremu -dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • przede wszystkim,[e] i czas o tym pomyśleć![/e], wyrok wyrokiem, ale upublicznić bydlaka, napiętnować, wywieszać w gablotach szkolnych ich wizerunki (po wyjściu z kryminału też) - niech czują oddech na plecach w każdym miejscu gdzie się pojawią !!! jak 'koleś' takiego sam zobaczy może wówczas pomyśli co by udać się do poradni psychiatrycznej...
 • 5 LAT???? PARANOJA ZA TAKIE COS TO TO UBEZWLASNOWOLNIENIE DO KONCA ZYCIA CO JA MOWIE SMIERC ALBO OBCIAC MU... W WIEZIENIU I TAK SIE TEGO NIE ODUCZY A MY BEDZIEMY PLACILI ZA JEGO UTRZYMANIE...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SEDZIA(2004-11-18)
Reklama