UWAGA!

Areszt dla dwóch kobiet

 
Elbląg, Areszt dla dwóch kobiet

Policjanci oraz prokurator wnioskowali o tymczasowy areszt dla 2 kobiet: 26-letniej Anny S. oraz 31-letniej Eweliny K. Sąd przychylił się do tego wniosku i aresztował obie panie na 3 miesiące. Za kradzież rozbójniczą może im grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nietypowa kradzież miała miejsce w minioną sobotę w Elblągu. Jej sprawcami okazały się dwie… kobiety, które grożąc nożem młodemu elblążaninowi zabrały mu 100 zł i dowód osobisty. Zaraz po zgłoszeniu rozboju policjanci zatrzymali podejrzane.
       Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę około godziny 16 na ulicy Jaśminowej w Elblągu. Tam do 27-latka podeszły dwie, młode kobiety w wieku 26 i 31 lat. Zagroziły mu nożem i zabrały 100 zł oraz dowód osobisty. Chwilę po tym zdarzeniu pokrzywdzony powiadomił policjantów. Obie panie zostały zatrzymane właśnie na ul. Jaśminowej. Zarówno 26-letnia Anna S., jak i 31-letnia Ewelina K. nie przyznały się do kradzieży pieniędzy. 31-latka była wcześniej karana za znęcanie nad matką. Za kradzież rozbójniczą może im grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama