UWAGA!

Areszt za napad

Sąd Rejonowy w Elblągu zdecydował o umieszczeniu w tymczasowym areszcie dwóch bandytów, którzy w niedzielę napadli na taksówkarza.

Jak już informowaliśmy Napad na taksówkarza późnym wieczorem w niedzielę, 20 marca, dwóch 18-latków wsiadło do taksówki w okolicy targowiska miejskiego. Zażądali kursu do Bażantarni. Tam zaatakowali kierowcę nożem. Mężczyźnie na szczęście udało się uciec i powiadomić o zdarzeniu policję. Bandyci zostali zatrzymali następnego dnia rano w okolicy Elbląga.
     Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Elblągu zdecydował o umieszczeniu 18-latków w tymczasowym areszcie. Obaj byli już karani za rozboje.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ćwiarę na dzień dobry przykleić i to minimum
 • wyjatkowo ostra decyzja sadu
 • Obaj byli na warunkowym :D
 • W jednej celi z tymi chwastami powinien siedzieć ten(ci), kto poprzednio podjął decyzję, iż kwalifikują się do życia w społeczeństwie - i to tak długo, dopóki nie uzna swojego błędu (ciekawe, czy teraz śpi spokojnie?!). Pełna konsekwencja czynów. Nie życzę sobie, aby takie bydlaki - potencjalni zabójcy- pozostawali na wolności!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zbyszek(2005-03-23)
 • Zgadzam się z przedmówcą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SZySZaK(2005-03-23)
 • Jeden z nich to sąsiad uduszonej nie tak dawno Marty z Brzeskiej i serdeczny kolega mordercy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Widemeier(2005-03-23)
 • Nie Marty a Agnieszki
 • Zgadza się Polo nie Marty tylko Agnieszki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Widermeier(2005-03-23)
 • I jak tu czuć się bezpiecznie?Jak sąd ich wypuści, to wyprowadzam się z Elbląga.A tak w ogóle to dożywocie i ciężkie roboty dla takich s.....synów!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sprawiedliwy...(2005-03-23)
 • OKI A ZA JAKIE GRZECHY MA SIEDZIEC 25 LAT TYLKO PERUKA Z DRUTAMI BYŁA BY NAJLEPSZA JUSZ Z TAKIEGO TO LUDZI NIEBEDZIE JAK ZA TARYFJAZEM BJEGA ZA ILE 200 LUB 300 ZŁ TYLE UNICH JEST LUDZKI ZYCIE WARTE POWINIEN RYGOR STALINA PRZYWRÓCIC ZANIM BY POMYSLAL TO JUSZ MJALBY PEŁNE GACIE BRAK TU SPRAWJEDLIWOŚCI I SZACUNKU DO LUDZI TAKICH TO POWINNI ODRAZU WYRYWAC
 • Błędy w wychowaniu,"ulica" robi swoje, a rodzice swoje.Dlaczego ja nie nikogo nie zabije?Przecież nie jestem inny niż ci dwaj...rzeczywiście, z takich dewiantów ludzi już nie będzie. A tą całą "resocjalizację" to (w 95%) można sobie wsadzić...Nie wierzę w to.Jeszcze brakuje tylko ustawy o broni bez pozwolenia dla wszystkich...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sprawiedliwy...?(2005-03-23)
 • Powinna powstać jakaś tajna "straż obywatelska" i odstrzeliwać takich zwyrodnialców. Lepiej by posprzątała niż polycja podczas tych swoich rozdmuchanych i nadętych akcji...
Reklama