UWAGA!

Areszt za stalking i wpływanie na świadka

Elbląg, Areszt za stalking i wpływanie na świadka
fot. nadesłana

Sąd Rejonowy w Elblągu na wniosek braniewskiej prokuratury aresztował na dwa miesiące 42-letniego mieszkańca gminy Młynary. Mężczyzna jest podejrzany o uporczywe nękanie swojej byłej partnerki. Wcześniej odpowiadał za uszkodzenie ciała kobiety i nakłaniał ją do zmiany zeznań w sądzie.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Młynarach. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
       Podejrzany i pokrzywdzona żyli wcześniej w konkubinacie. Ich relacje się pogorszyły, a 50-latka postanowiła zakończyć związek. Jednak mężczyzna nie chciał dać kobiecie spokoju. Prokurator zarzuca Leszkowi Ł., że od sierpnia do października br. uporczywie nękał kobietę. Polegało to na tym, że dzwonił do niej o różnych porach również w nocy. Wysyłał smsy, nachodził w miejscu zamieszkania, stukał w okna. Pomimo zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej trzykrotnie nachodził ją w domu przez niedomknięte drzwi balkonowe lub wybijając szybę i zwyczajnie włamując się. Kolejny zarzut dotyczy nakłaniania pokrzywdzonej do zmiany zeznań w toczącym się przeciw niemu postępowaniu w sądzie. Dzisiaj na wniosek braniewskiej prokuratury Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował Leszka Ł. na dwa miesiące. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama