UWAGA!

Areszt za zabójstwo 30-latki

 
Elbląg, Areszt za zabójstwo 30-latki
fot. (arch. portEl.pl)

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratura oraz braniewskich policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące 44-letniego Andrzeja K. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 30-letniej mieszkanki Braniewa. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony piątek (11 lipca) Wówczas około godz. 5.30 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został poinformowany przez zespół pogotowia o tym, że na jednej z klatek schodowych udzielają pomocy rannej kobiecie. Niestety lekarz stwierdził zgon 30-latki. Na ciele denatki widoczne były liczne rany kłute.
       Od wczesnych godzin na miejscu zdarzenia pracował policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki oraz prokuratorem. Funkcjonariusze przeprowadzali oględziny oraz zabezpieczali ślady. Do czynności użyto również służbowego psa tropiącego.
       Policjanci ustalają świadków, rozpytują wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaistniałego zdarzenia. W niespełna cztery godziny od popełnionej zbrodni funkcjonariusze wytypowali oraz zatrzymali podejrzanego 44-latka. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut zabójstwa i przyznał się do zarzucanego mu czynu, składając obszerne wyjaśnienia.
       W sobotę sąd rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratura oraz braniewskich policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące 44-letniego Andrzeja K. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama