UWAGA!

Areszt za znęcanie

 
Elbląg, Areszt za znęcanie

35-letni mężczyzna, który znęcał się nad swoją matką i siostrą odpowie za swój czyn przed sądem. Czas do rozprawy spędzi w areszcie. Zadecydował o tym sąd, który na wniosek policji i prokuratury aresztował tymczasowo mężczyznę na 3 miesiące. Za znęcanie się nad osobą najbliższą Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Samo zdarzenie, w którym interweniowali policjanci miało miejsce w miniony czwartek. Wczoraj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Bogumiła Sz. Matka i siostra awanturnika złożyły w piątek w komendzie w Elblągu zawiadomienie o znęcaniu się nad nimi. To pozwoliło policjantom skutecznie odizolować sprawcę od ofiar. Funkcjonariusze, pojechali do ich mieszkania i tam zatrzymali mężczyznę. Trafił on do policyjnej celi. Prokurator zarzuca mężczyźnie, że znęcał się nad swoją matką, a wcześniej znęcał się nad siostrą. Zazwyczaj ubliżał im, groził śmiercią, szarpał, popychał, bił i kopał. Dodatkowo 35-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia należącego do matki oraz spowodowania śmierci małego kotka. Teraz sąd zdecyduje o dalszym losie domowego agresora.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • spowodował śmierć małego kotka. .. może jeszcze muche zabił i chrząszcza zadeptał a co jak Ruski napadną na Polskę, będą mordować i gwałcić ? Też będziecie pisć o kotkach i myszkach
 • mnb
 • do saska mam nadzieje że jak ruski wpadną to ciębie zgwałcą i zdepczą jak muchę idioto a koty na ciebie nasrają
 • Gdyby nie zabicie małego kotka, dalej byłoby tak. .. policja nie reagowała, mops, dzielnicowy, nawet Wasz " portel" i inne, ale to tylko namiastka jakie było piekło, a interwencja" wyszkolonych" policjantów była tragiczna, zostawili go w domu. .. na drugi dzień został zabrany, na skutek Pani Policjantki, która zajęła się sprawą owego małego kotka, paradoksalnie to ten mały kotek URATOWAŁ NAM ŻYCIE. .. a Ty Sasek-jak piszesz nie znając. .. Zamilcz!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6
  0
  NIEWIERZĘWSPRAWIEDLIWOŚĆ(2014-07-24)
 • Sasek, nie będę Ci ubliżać, bo swoją wypowiedzią zrobiłeś to sam, jesteś płytkim, małostkowym nic nie znaczącym człowieczkiem, mam nadzieję, że Ruski, jak ich nazwałeś przyjdą najpierw do Ciebie
Reklama