UWAGA!

Bił matkę, teraz odpowie za znęcanie

 
Elbląg, Bił matkę, teraz odpowie za znęcanie

Jeszcze dziś 26-letni mieszkaniec gminy Wilczęta usłyszy zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym jak w trakcie domowej awantury pobił swoją matkę. Teraz 26-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek tuż po północy oficer dyżurny braniewskiej jednostki został poinformowany telefonicznie przez zaniepokojoną osobę o tym, że z sąsiedniego mieszkania dobiega wołanie o pomoc. Na miejsce natychmiast pojechał policyjny patrol. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali kobietę z obrażeniami twarzy oraz jej pijanego syna. Policjanci wezwali pogotowie, które udzieliło pomocy pokrzywdzonej. W trakcie interwencji funkcjonariusze ustalili, że 26-latek wszczął awanturę, podczas której uderzył swoją matkę, wyzywał ją oraz popychał. Z informacji posiadanych przez policjantów wynika, że syn od dwóch lat znęcał się fizycznie oraz psychicznie nad swoją matką. W trosce o życie i zdrowie pokrzywdzonej funkcjonariusze podjęli decyzję o odseparowaniu agresora. W chwili zatrzymania 26-latek miał 2 promile alkoholu.
       Jeszcze dziś mężczyzna usłyszy zarzut znęcania się nad osobą najbliższą, za co może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama