UWAGA!

Braniewo: Syn zgłosił znęcanie

 Elbląg, Braniewo: Syn zgłosił znęcanie
fot. (arch. portEl.pl)

Policjanci z Pieniężna interweniowali podczas domowej awantury na terenie powiatu. 20-latek powiadomił funkcjonariuszy, że jego matka znęca się nad nim i rodzeństwem. Chwilę później okazało się, że prawda jest zupełnie inna.

Wczoraj po godz. 18 dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące domowej awantury. 20-latek poinformował funkcjonariuszy o tym, że jego matka znęca się nad nim i jego bratem. Pod wskazany adres wysłano policyjny patrol. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy rodzeństwem doszło do sprzeczki, podczas której zaczęli szarpać się za ubrania. Powodem sporu była gra komputerowa, której jeden z nich był właścicielem. Matka chłopaków, widząc co się dzieje, postanowiła zareagować i rozdzieliła synów. Takie jej zachowanie młodszy z nich zakwalifikował jako znęcanie i postanowił wezwać policjantów. Funkcjonariusze przeprowadzili z 20-latkiem rozmowę, podczas której wytłumaczyli mu, że do przestępstwa znęcania nie doszło.
      
      
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • To jest wina policji. Najpierw nakłaniają do zakładania niebieskich kart i donoszenia na własną rodzinę a później takie kwiatki. Niech się pochwalą ile razy są wzywani przez "dzieci" na rodziców a później się okazuje że ojciec czy matka zabronili używać komputera czy kazali wynieść śmieci i to było przyczyną donoszenia na rodziców.
 • du. .. .. pe mi urwało 20 latek poskarżył się na Mamę policji bo nie mogł sobie pograc. .. .
 • Z tymi niebieskimi kartami to prawda. Policjanci są nagradzani premiami za efekt czyli założenie jak największej liczby kart, podobnie jak mandatów więc robią to często "na siłę" nakłaniając wzywających do tego. Zauważcie że teraz w informacjach policji w podsumowaniu weekendu często podawana jest liczba założonych niebieskich kart między pt-niedz.
 • ja na jego Mamy kazał bym mu się przeprowadzić na policje tam maja dużo kompów. .. .
 • Ja bym w jego wieku nie skarżył na mamę policji tylko tak ją sprał, że przez trzy miesiące nie mogłaby rąk podnieść bo druty usztywniające nie pozwoliłyby nawet na to. Obiad nogami jadłaby.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  10
  Spust_krokodyla(2016-02-23)
 • do Sput_krokodyla: życzę ci, abyś dochował się w przyszłości takiej córki lub syna, wtedy odechce ci się pisać głupich komentarzy.
 • Tobie życzę prezentu w postaci słownika języka polskiego. A teraz idę sprać rodziców bo przez myśl im chyba nie przeszło wspomnieć o kolacji a głodny chodzić nie będę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Spust_krokodyla(2016-02-23)
 • A czy szanowny pan 20-latek mieszka w domu mamy? gra na TV lub kompie mam? za prąd rachunki płaci mama? ale to on jest biedny i poszkodowany?
Reklama