UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dbam o swoje bezpieczeństwo

 
Elbląg, Jedna z wyróznionych prac
Jedna z wyróznionych prac (fot. nadesłane)

Rozstrzygnięty został etap miejski Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo” organizowanego przez Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.

W Elblągu oraz powiecie elbląskim do konkursu przystąpiło 6 szkół podstawowych ( 3 z terenu miasta i 3 z terenu powiatu). W sumie  390 uczniów klas I-III. Prace dzieci do etapu powiatowego typowano już na poziomie szkół. Do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wpłynęły 54 prace. Komisja konkursowa, w skład której weszli plastycy z Młodzieżowego Domu Kultury oraz policjanci tutejszej komendy wytypowali do etapu wojewódzkiego następujące prace:
      
       Kategoria klas I

       I miejsce – Paweł Cywiński – Szkoła Podstawowa Nr 14 w Elblągu
       II miejsce – Karol Wiśniewski - Szkoła Podstawowa Nr 14 w Elblągu
       III miejsce – Kacper Tubiak - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Elblągu
      
       Kategoria klas II
       I miejsce – Karolina Rybicka – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Elblągu
       II miejsce – Aleksandra Ziemińska – Szkoła Podstawowa Zwierzno
       III miejsce Magdalena Łuciw – Szkoła Podstawowa Godkowo
       wyróżnienie – Karolina Rybicka – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Elblągu
      
       Kategoria klas III
       I miejsce – Patrycja Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Godkowie
       II miejsce – Wiktoria Basarab – Szkoła Podstawowa w Godkowie
       III Damian Szpakowski – Szkoła Podstawowa w Godkowie
      
       Wyżej wyróżnione prace Komisja kwalifikuje do etapu wojewódzkiego. Prace te trafią teraz do oceny komisji konkursowej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec czerwca 2012r.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Świetna akcja, ale co z tego, skoro dzisiaj na moich oczach debil w miedzianym Seacie na elbląskich blachach po 15-tej na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Lotniczej mało nie rozbił grupy pieszych na przejściu niczym kręgli. To już nie było późne żółte ani wczesne czerwone - tam już piesi zdążyli wejść na przejście!!! PS. Mam nadzieję że tam jest monitoring i wszystko się nagrało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Edek..(2012-05-28)
 • lepiej pokażcie te prace które zajęły pierwsze miejscy ocenimy kto rysował czy dziecko z podstawówki czy ZA dziecko - dorosły z talentem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_43353(2012-05-29)
Reklama