UWAGA!

Dla zabawy rozpylili w hotelu gaśnicę

 Elbląg, Dla zabawy rozpylili w hotelu gaśnicę
fot. policja

Elbląscy policjanci badają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w jednym z hoteli w centrum miasta. Tam dwójka 16-latków wtargnęła na hol recepcyjny i rozpyliła gaśnicę. Straty jakich dokonali to ponad 1 600 zł. Nieletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Zatrzymana dwójka to chłopak i jego dziewczyna (16-latkowie z Elbląga). Wszystko wskazuje na to, że zrobili to dla żartu. Badając sprawę policjanci ustalają, czy nie byli pod wpływem środków odurzających lub dopalaczy.
       Do tego incydentu doszło wczoraj, około godz. 2 w nocy. Policjantów powiadomiła ochrona hotelu. Pracownicy zatrzymali wandali po wtargnięciu do hotelu. Zdążyli jednak wbiec na I piętro i rozpylić jedną z 6-kilogramowych gaśnic. Jest całkiem prawdopodobne, że chcieli jeszcze opróżnić trzy kolejne gaśnice, z których pozrywali plomby. Dodatkowo wyrwali dozowniki do mydła w jednej z łazienek. Straty jakich dokonali to ponad 1 600 zł. Nieletni zostali przekazani policjantom. Funkcjonariusze, prowadzą w tej sprawie postępowanie pod kątem zniszczenia mienia. Zatrzymani nieletni wcześniej nie byli notowani przez policję. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd rodzinny i nieletnich.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama