UWAGA!

Do trzech razy sztuka...

 
Elbląg, Do trzech razy sztuka...

Dwóch mężczyzn w wieku 39 i 67 lat zostało objętych policyjnym dozorem za kradzieże. Podejrzani zostali ujęci przez właściciela jednego z hurtowni budowlanych, który rozpoznał wśród klientów sprawców. Mężczyźni wcześniej dwukrotnie pojawiali się w sklepie, skąd zabierali elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 1,5 tys. złotych.

To była niecodzienna wizyta nietypowych klientów w sklepie. Kiedy w sobotę pojawili się w tej samej hurtowni budowlanej, z której uprzednio kradli, natychmiast zostali dostrzeżeni przez właściciela. Mężczyzna ujął podejrzanych, a następnie wezwał policyjny patrol. Początkowo 39 i 67-latek utrzymywali, że się nie znają, nie chcieli podać danych. Materiał z monitoringu wskazywał jednak jednoznacznie, że kłamią. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych. Pracując nad sprawą policjanci ustalili, że mężczyźni zabrali ze sklepu elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 1,5 tys. złotych. W tym samym miejscu pojawiali się dwukrotnie, w kwietniu oraz w czerwcu. Co więcej, z ustaleń policjantów wynika, że 39- i 67-latek mieli już w przeszłości konflikt z prawem, podejrzani byli między innymi o kradzieże oraz rozboje.
       Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Wczoraj zapadła decyzja o objęciu podejrzanych policyjnym dozorem.
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama