UWAGA!

Domowy „monopolowy"

Elbląg, Domowy „monopolowy"

Wczoraj (12 lutego) policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu sprzedawał alkohol.

Około godziny 11 przy ulicy Traugutta policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu rozlewał alkohol, a następnie go sprzedawał. - W mieszkaniu zabezpieczono 43 litry spirytusu, puste butelki, nakrętki oraz inne rzeczy służące do nielegalnego rozlewu wódki – informuje Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Wartość zabezpieczonego alkoholu wyceniono na ponad 3 500 złotych.
     Zgodnie z Ustawą o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych: Kto bez wymaganego zezwolenia wyrabia, skaża, oczyszcza lub odwadnia alkohol etylowy albo wytwarza wyroby tytoniowe – podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
     Policja zwraca się z prośbą o wszelkie informacje dotyczące potencjalnych miejsc, osób zajmujących się nielegalnym handlem alkoholem (numer alarmowy - 997).
     - Zwracamy się również z apelem, aby nie kupować i nie spożywać alkoholu, co do którego pochodzenia nie jesteśmy pewni – dodaje Justyna Grzeczka.
     Wszelkie informacje dotyczące zdarzeń można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama