UWAGA!

Gimnazjalistka znieważyła nauczycielkę

 
Elbląg, Gimnazjalistka znieważyła nauczycielkę

Sąd rodzinny i nieletnich zadecyduje o losie 14-latki z Elbląga, która miała znieważyć na lekcji matematyki nauczycielkę. Nastolatka najpierw wyzwała kobietę słowami wulgarnymi, a później kazała mówić do siebie – pani. Rozmowa z matką dziewczyny również nie przyniosła rezultatu. 34-letnia nauczycielka postanowiła powiadomić o wszystkim policjantów.

Wczoraj policjanci z Elbląga, zostali powiadomieni o nieprzyjemnym incydencie, który miał miejsce w jednym z elbląskich gimnazjów. Jak ustalili, 34-letnia nauczycielka matematyki została znieważona słowami wulgarnymi podczas zajęć lekcyjnych. Miało to miejsce 24 października. Kobieta postanowiła powiadomić policję, gdyż jak stwierdziła podczas zgłoszenia – rozmowy, które były prowadzone przez kadrę pedagogiczną z dziewczyną, jak i z jej matką nie przyniosły poprawy zachowania, a wręcz stanowisko 14-latki i jej opiekuna było lekceważące. Teraz dziewczyna zostanie przesłuchana w obecności rodzica bądź psychologa. A o jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.
      
Jakub Sawicki, KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Bezstresowe wychowanie. Klapsa nie, krzyk nie, zakazy nie, bo rodzic bedzie skazany za znecanie nad dzieckiem. Widac efekty 14 latek robi co chce i kiedy chce i ma wszystko i wszystkich w d. .. e.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  1
  misiorysiopysio(2014-10-28)
 • Chamstwo dzieciaków nie zna granic - rodzice są nie lepsi - takie czasy. Współczucie dla porządnych nauczycieli, których wysiłki aby coś wpoić młodym ludziom spełzają na niczym a wręcz są poniżani i szczuci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  1
  Porażonychamstwem(2014-10-28)
 • plebs trzeba niszczyć zanim się rozmnoży, w tym przypadku trzeba działać natychmiastowo. Taka 14stka może zaraż być dmuchnięta.
 • Jak jej zle to niech znajdzie inna pracę
 • a potem dziwic sie dzieciakom, jak dorosli maja takie zdanie
 • to wina matki IDIOTKI.
 • Przecież ta smarkula tak samo musi odnosić się do swojej matki, która jeszcze ja broni? Przecież to patologia. Smarkulę karnie wyrzucić z gimnazjum, a jak nie da rady to złamać ja psychicznie nieustannymi sprawdzianami i odpytywaniami przez wszystkich nauczycieli gimnazjum. A niech kuratorium udowodni, że to nagonka.
 • oceniacie dziecko a moze to nauczyciele doprowadzaja do takiego stanu swoich podopiecznych. Cos na ten temat wiem do czego moze doprowadzic nauczyciel swoim postepowaniem
 • .. .oceniacie dziecko a moze to nauczyciele doprowadzaja do takiego stanu swoich podopiecznych. Cos na ten temat wiem do czego moze doprowadzic nauczyciel swoim postepowaniem. .. Owszem, są różne przypadki, nauczyciele również potrafią napsuć krwi, ale wymagają tylko systematycznego uczenia się. Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania "dziecka", niemniej postępowanie matki dziewczyny daje dużo do myślenia. Nie każde gimnazjum jest dla każdego ucznia, może w tym gimnazjum jest dla dziewczyny za wysoki poziom? Jak by nie patrzeć, dziewczyna ma przechlapane w tym gimnazjum. Lepiej dla niej aby zmieniła szkołę bo tę klasę będzie z pewnością powtarzać. Matematyka jest nauką ścisłą, nauczyciel ma tu dożo do powiedzenia i napsucia krwi.
 • naturalnie ze jest nauka scisła ale to swiadczy o nauczycielu czy potrafi ta wiedze przekazac. Znam przypadki gdy nauczyciel nic nie uczy a tylko wymaga, stawiajac 1 z usmiechem na twarzy !!!!!
 • .. .naturalnie ze jest nauka scisła ale to swiadczy o nauczycielu czy potrafi ta wiedze przekazac. Znam przypadki gdy nauczyciel nic nie uczy a tylko wymaga, stawiajac 1 z usmiechem na twarzy !!!!!. .. Fakt, nauczyciele są różni, ale tu mówimy o konkretnym nauczycielu i konkretnej uczennicy.
 • czyżby szkółka przy Robotniczej ?:)
Reklama