UWAGA!

Groził śmiercią…

Elbląg, Groził śmiercią…

35-letni Mirosław M., który swojemu znajomemu groził śmiercią, został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna w trakcie gróźb skaleczył swoją ofiarę nożem do cięcia tapet. Poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej.

Zdarzenie miało miejsce podczas jednego z przyjęć, które odbywały się w mieszkaniu przy ul. Malborskiej. W mieszkaniu miało dojść do kłótni pomiędzy 35-latkiem, a innym mężczyzną. Na przyjęciu było kilka osób oraz sporo alkoholu. Mirosław M. miał zagrozić pozbawieniem życia, a na poparcie swojej groźby skaleczyć mężczyznę nożem.
       Policjanci prowadzący sprawę gróźb przesłuchali świadków tego zdarzenia. Uznali, że ofiara może obawiać się spełnienia tych gróźb, co więcej – pozostawiony na wolności sprawca może zastraszać świadków lub samą ofiarę. W związku z tym funkcjonariusze oraz prokurator wnioskowali o tymczasow aresztowanie 35-latka.
       Dziś około godziny 12 Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował na trzy miesiące Mirosława M. Do czasu zakończenia postępowania będzie on przebywał „za kratkami”. Za kierowanie gróźb może grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
      
      
      
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama