UWAGA!

Handlarze zatrzymani

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego wspólnie z policjantami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali w Elblągu trzech mężczyzn, podejrzanych o handel narkotykami. Tym samym udaremnili przedostanie się na rynek ponad kilograma marihuany i 100 gramów amfetaminy.

Funkcjonariusze CBŚ wspólnie z policjantami KWP w Olsztynie, pracując nad sprawą obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, trafili na trop handlarzy w Elblągu. We wtorek (15 lipca) na terenie naszego miasta zatrzymali trzech mężczyzn: 28-letniego Michała M. oraz 22-letniego Jarosława D. i jego rówieśnika Oskara G. Mężczyznom przedstawiono zarzuty udziału w obrocie znaczną ilością środków odurzających i substancji psychotropowych. Policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i około 100 gramów amfetaminy. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli także mienie o wartości około 25 tysięcy złotych.
     Decyzją Sądu Rejonowego w Elblągu podejrzani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat więzienia.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama