UWAGA!

Jak koparka w stogu siana

 
Elbląg, Tak wygląda koparka, która zniknęła z placu budowy
Tak wygląda koparka, która zniknęła z placu budowy (fot. KMP w Elblągu)

Rozbudowa "pięćset trójki" na odcinku Elbląg – Tolkmicko – Pogrodzie spędza sen z powiek okolicznym mieszkańcom. Jak się okazuje jest również okazją dla złodziei – z terenu budowy skradziono...koparkę.

Jak informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblagu kradzież koparki z terenu budowy drogi 503 między Kadynami, a Elblągiem miała miejsce już w połowie sierpnia, jednakże właściciel zdecydował zgłosić zaginięcie tego skądinąd niemałego przedmiotu dopiero w połowie września. Koparka o nazwie Gallmac WMW 115 musiała być wieziona na naczepie.
       Obecnie policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Według prawa kradzież przedmiotu o wartości poniżej 250 zł traktowana jest jako wykroczenie (nie dotyczy broni, amunicji czy materiałów wybuchowych), natomiast kradzież rzeczy o wartości powyżej tej kwoty traktowana jest jak przestępstwo.
      
       Jeżeli ktokolwiek ma informacje dot. tego sprzętu proszony jest o kontakt z Policją pod numery telefonów 997 lub 230 16 20.
      
oprac.mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • No to się właściciel obudził. A swoją drogą coś mi tu śmierdzi układem ze złodziejami.
 • Ciekawe kiedy pomalowany czołg ukradną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Fircyk(2013-10-17)
 • Wałek jak nic.
 • Przebudowa tej drogi nigdy się nie skończy. Teraz larum grają, jak koparka już pewnie u ruskich albo na białorusi ?! Przez dwa miesiące nie zauważyli braku KOPARKI !!! Normalnie jaja, w pale się to nie mieści ! Tak zajęci robotą byli, że nie zauważyli !?!? Koparkowy mógł nie zauważyć, bo jak zwykle spał pewnie na rowie, ale reszta tego towarzystwa co robiła przez DWA MIECHY ??? No co ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  prorok(2013-10-17)
 • sam ukradł zatarł ślady a teraz zgłosił gdy nie ma żadnego monitoringu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  atatat(2013-10-17)
 • Haha ! This is Polska ! Ktoś się nie bał i za. .. .ł :D
 • Teraz mają wymówkę dlaczego droga nie jest skończona i nie wiadomo czy w ogóle będzie skończona; ) pod. .. .. lili im koparkę a łopatami to chłopaki robić nie będą; )
 • to samo będzie niedługo z tłuczniem i innymi materiałami które powinny byc na drodze a sa do kupienia po 200 za wywrotke najwięcej łyka mik-trans i usypuje park krajobrazowy na nowince zasypuje pnie po wyciętych drzewach na starej cegielni ale co tam on może wszystko kierowników budowy ani nadzoru niema a hiszpan ma to gdzies on już zarobił ciekawe czy w jagodnie znajdą te pale betonowe co usilnie szukaja beton sie utlenił miłej podruży nowo wykonaną drogą za 2 lata
 • Kierownictwo nadzór itd itd. wszystko powinno iść siedzieć !!! Tak by było za nieboszczki " Komuny " chociaż jestem ostatni który by powiedział komuno wróć.
 • prokurator niech sie zajmie tym ze kierownik budowy nie ma nadzoru przez miesiac co sie dzieje na jego budowie. jak tu bezpieczenstwo itd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  kupers(2013-10-17)
 • .. .ale drogi nam nie ukradną. .. :p
 • A mnie z piaskownicy ukladli tlaktolek i opatke.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Ksysio(2013-10-17)
Reklama