UWAGA!

Kara za wątpliwej urody "ozdobę"

 
Elbląg, Kara za wątpliwej urody "ozdobę"

Policjanci z prewencji zatrzymali wczoraj (5 sierpnia) trzech młodych mężczyzn, którzy używając farby w sprayu robili napisy na budynku szkoły przy ul. Uroczej. Policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu. Sprawcy uciekając wyrzucali trzymane wcześniej pojemniki z farbą. Odpowiedzą teraz przed sądem za za dewastację.

Była godzina 23, gdy policyjny patrol odebrał informację o grupie młodych mężczyzn robiących napisy na budynkach. Zdarzenie miało miejsce na ul. Uroczej. Tam pojechały dwa radiowozy, ponieważ zakładano, że sprawcy mogą chcieć uciec. Założenie sprawdziło się. Młodzi mężczyźni na widok policjantów zaczęli biec w różnych kierunkach. Chwilę później cała trójka siedziała w policyjnych radiowozach. Sprawcy to trzej 22-latkowie: Michał S., Łukasz A. oraz Maciej P. Co ciekawe, przy tym ostatnim funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli foliowe zawiniątko z marihuaną. Teraz 22-latek odpowie nie tylko za dewastację, ale i za posiadanie narkotyków. Zatrzymanym może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Straty jakie spowodowali oszacowano wstępnie na ponad 2 tysiące złotych.
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • wszystkim tagujacym na klatkach blokach itd wity poucinac oszpeci taki budynek i sie ku. .. cieszy h. .wiez czego
  • co za glupek ten z ziolem, na takie roboty nic sie przy sobie nie nosi, trzeba bylo sie spalic wczesniej, albo wyrzucic to zamiast farby w pierwszej kolejnosci
Reklama