UWAGA!

Kieszonkowa złodziejka w akcji

Elbląscy policjanci poszukują kobiety zarejestrowanej przez sklepowy monitoring. Kobieta okradała inne klientki, wykorzystując ich zainteresowanie sklepowym towarem. Ma na koncie kilka takich czynów. W jednym z przypadków ukradła klientce portfel, w którym było 750 złotych.

Sytuacje miały miejsce jeszcze w 2015 roku. Kobieta upatrzyła sobie samoobsługowe sklepy z odzieżą. Scenariusz był zwykle podobny. Wybierała klientkę oglądającą towar, podchodziła trzymając na wieszaku sukienkę lub inną odzież, a następnie wyciągała z kieszeni ofiary portfel. Okradzione w ten sposób kobiety opisywały złodziejkę jako kobietę w wieku około 30-40 lat z ciemnymi do ramion włosami. Policja prezentuje zapis z kamery monitoringu, który zarejestrował moment jednej z kradzieży. Jakość filmu nie jest niestety najlepsza.
       Jeżeli ktoś rozpoznaje widoczną na zdjęciach lub na filmie kobietę, proszony jest o kontakt pod nr tel.: 997 lub mailowo za pośrednictwem linku na stronie policji w zakładce kontakt/przekaż informację.
      
      
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama