UWAGA!

Kłusownik zatrzymany

Elbląg, 54-latek rozstawiał w lesie druciane wnyki na dziką zwierzynę
54-latek rozstawiał w lesie druciane wnyki na dziką zwierzynę (fot. KMP Elbląg)

Wspólne patrole funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Młynarach i pracowników z Nadleśnictwa Młynary na stałe wpisały się w harmonogram pracy. Są także efekty tego działania. Jednym z nich jest zatrzymanie mężczyzny, który w lesie rozstawiał wnyki. Teraz kłusownik stanie przed sądem.

Dwa dni temu policjanci z Posterunku Policji w Młynarach, w trakcie przeprowadzonej wspólnej akcji z pracownikami Nadleśnictwa Młynary, zatrzymali na gorącym uczynku 54-letniego Marka K. Policjanci zatrzymali go w chwili, gdy na leśnej ścieżce rozstawiał on druciane wnyki. Była to droga, którą przemieszcza się zwierzyna. Policjanci i leśnicy idąc po śladach kłusownika pozostawionych na śniegu ujawnili i ściągnęli kilkanaście wnyków. Zwierząt złapanych we wnykach nie było ponieważ minęło zaledwie kilka minut od rozstawienia ich przez mężczyznę. .
       54-latkowi przedstawiono zarzut usiłowania kłusownictwa przy pomocy wnyków. Odpowie on z ustawy Prawo Łowieckie. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ludzie nie mają co do gara włożyć to polują. Wszelkie dobra natury są dla człowieka stworzone dla jego egzystencji a nie bogacenia sie urzędów w opłatach za myślistwo, za posaiadanie strzelby czy karty wędkarskiej. Mam nadzieję że was piekło pochłonie tych którzy tworzą i tych którzy respektują takie zasrane prawo
 • Dajcie pracy i chleba złodzieje z POLICJI
 • je. .. sad
 • gdyby Twoje dziecko wpadło we wnyk latem w lesie inaczej być pie rdzielił. karać kłusowników
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  leśniczy karol(2013-02-19)
 • Zgodnie z logiką poprzednika bierzmy wszystko co jeździ, chodzi, leży itp, bo czasy ciężkie. Kilkadzieiśat kg ryby to nie na zapchanie własnego brzuszka, brzuszków głodnych dzieci i żony, a na sprzedaż i kupno płynów rozweselających. Ryby zmasakrowane, poszarpane, bez oczek, z wyszarpanymi skrzelami, rozerwanym brzuchem itp. , taki jest obraz szapidrutów z rz. Elbląg
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Teodor Rumian(2013-02-19)
 • dzieciom nie damy jeść zimą siegu a latem trawy. rachunki terz trzeba zapłacić. na grzbiet łach chiński kupić, but też. a roboty niet. kto nie rabotajet ten nie kuszajet?????
 • To wszystko wynika z biedy narodu. I tyle w temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nostromo(2013-02-19)
 • Skąd tylu durni, jest na świecie ?
 • leśniczy karol, leŚny głupku, znalazłeś jakies dziecko we wnykach palancie ? Bo ja znam przypadki gdzie nachlane towarzystwo myŚliwych nie raz postrzeliło a nawet zabiło człowieka Z BRONI PALNEJ. Wielki mi tu kłusownik bo zająca chciał złapac dla głodnej rodziny. Co do ryb to rząd dyma w du. e każdego na wszelkie sposoby a jak ktoś trzy ryby złapie na wędke bez karty to juz wielki przestepca i kolegium.
 • Kto cie idioto zmusza do brania cudzej własności ? Bierz to co dane od natury która jest dobrem każdego człowieka i nie dla zysku palancie tylko dla własnych potrzeb którech nie zapewnia ci twoje państwo. Myśle że twoja logika i poziom IQ są na poziomie nr buta blondynki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Termostat(2013-02-19)
 • Nie lepiej zostać legalnym kłusownikiem z PZŁ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dziad Borówy(2013-02-19)
 • glodny-dajcie mu prace co w lesie to ludzi ha ha
Reklama