UWAGA!

Kolejny raz zasnął pijany przy ognisku

 
Elbląg, Kolejny raz zasnął pijany przy ognisku
fot. (arch. portEl.pl)

Braniewscy policjanci zapobiegli tragedii. Patrolując miasto dostrzegli ogień, a przy nim pijanego mężczyznę. To już kolejna taka sytuacja z udziałem 53-latka. Mężczyzna minioną noc spędził w policyjnej celi. Teraz odpowie za nieostrożne obchodzenie się z ogniem.

Wczoraj około 22.00 policjanci patrolując miasto zauważyli ogień w okolicach pustostanu przy ul. Szkolnej w Braniewie. Po przybyciu na miejsce nieopodal sterty palących się desek dostrzegli leżącego mężczyznę. Policjanci zajęli się 53-latkiem, a następnie w celu ugaszenia ognia wezwali straż pożarną. Mężczyzna był kompletnie pijany. Na szczęście nie doznał obrażeń, jednak gdyby nie interweniujący policjanci sytuacja mogłaby mieć tragiczny finał.
       W obawie o życie i zdrowie mężczyzny funkcjonariusze postanowili pozostawić go na noc w policyjnej celi. To nie pierwszy raz, kiedy 53-latek znajdując się pod silnym działaniem alkoholu rozpala ognisko, a następnie zasypia. Gdy wytrzeźwieje odpowie za nieostrożne obchodzenie się z ogniem.
       Z uwagi fakt, że to już kolejny taki przypadek z udziałem mieszkańca gminy Braniewo, funkcjonariusze poinformują o całej sytuacji gminny ośrodek pomocy społecznej.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama