UWAGA!

Na gigancie

Policjanci zatrzymali dwóch chłopców, którzy uciekli z domu dziecka. Jeden z nich, prawdopodobnie dla zabawy, wybił szybę wystawą sklepu spożywczego przy ulicy Legionów w Elblągu.

Do zdarzenia doszło około godziny 1.30 w nocy. Do oficera dyżurnego zadzwonił mieszkaniec ulicy Legionów, który był świadkiem zdarzenia. Dzięki precyzyjnej informacji, policjanci po krótkiej penetracji zakamarków blokowisk, mogli zatrzymać nieletnich chłopców. Okazało się, że 13-letni Marcin i 12-letni Karol byli na ucieczce z domu dziecka. 12-latek przyznał się do wybicia szyby. Chłopcy trafili pod opiekę wychowawcy. Wartość zniszczonego mienia to 300 zł.
     Chłopcami zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a co w tym czasie robili wychowacy???
 • Nie pisze się "na ucieczce" tylko "w trakcie ucieczki". .. Swoją drogą wychowawcy zapewne spali :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gramatyka(2008-02-15)
 • "Na ucieczce", "dokonałem rozpytania", "jedna patrol poszła na miasto", "siedzi w więźniu", "skradziony koń był osra. .y jak krowa", "przechadzał się koło komisariatu szyderczym krokiem", "w czasie przesłuchania uśmiechał się antypaństwowo", "kopnął go tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę", "suma obrażeń ofiary wynosiła 2 złote i 35 groszy", "zalecał się do sąsiadki w ten sposób, że rzucał w nią zaschniętym krowim gów. .m", "przedmiotowe kaczki poszły na staw sąsiada i potopiły się", "okazany mi świński ryj poznaję po ogólnym wyrazie twarzy", "ofiara gwałtu leżała rozkraczona na wznak - na podłożu twardym, a sprwca gwałtu oddalał się w kierunku rzeki, chowając po drodze narzędzie zbrodni", "denat wisiał dobrze wkomponowany we framugę drzwi" itd. etc. usw. Tego typu słownictwo wprowadzają nasi dzielni Policjanci, a skrupulatni Prokuratorzy zatwierdzają je w postanowieniach o umorzeniu lub wszczęciu postępowania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Obywatel Kane(2008-02-17)
 • taaa, . .. szkoda, że nie napisali, że "chuligan wezwany do rozejścia się, rozszedł się, ale przedtem ubliżył policjantowi wulgarnie odbytnicą".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tonfa forever(2008-02-17)
 • Nie byli "w trakcie ucieczki" tylko "na ucieczce" jak napisali, ponieważ w Domach Dziecka mówi się, że jesteś na ucieczce baranie
 • Baranie, a w anclach mówi się grypserą, a normalnym językiem i obowiązującym wszędzie jest JĘZYK POLSKI i mnie nie interesuje jak się mówi w Domach Dziecka!! Ci gówniarze uciekli, byli nieobecni, byli w trakcie ucieczki, byli podczas ucieczki, nielegalne opuścili Dom Dziecka itd. ale na pewno nie "na ucieczce!". "Na gigancie to można być na kacu!"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  trzeźwi językowo(2008-02-17)
 • pozamykać gnoi albo dobre wpier. .. ..
Reklama