UWAGA!

Na gorącym uczynku

Elbląscy policjanci zatrzymali przestępców, którzy usiłowali włamać się do mieszkania przy ul. Łęczyckiej.

Niedoszłych włamywaczy policjanci zatrzymali dzięki informacji telefonicznej otrzymanej przez oficera dyżurnego. Przybyły na ul. Łęczycką patrol policji zatrzymał 26-letniego Arkadiusza Z. oraz 18-letniego Grzegorza K. Mężczyźni usiłowali za pomocą łomu wyważyć drzwi do jednego z mieszkań. Nie zdążyli, bo nadjechali policjanci. Obaj trafili do policyjnej izby zatrzymań.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wyrok i na pierwszy fakultet do "sanatorium". a za rok przeczytamy w portEl'u: "Tuż po opuszczeniu więzienia w 2002 roku rozpoczęli swoją nieco już bardziej zorganizowaną działalność przestępczą." UNIWERSYTETY WSZAK KSZTAŁCĄ! Co będzie jak zrobią drugi fakultet jak ci z Zawady?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gerda & Yala % Yeti(2001-02-21)
  • Blok przy ul. Łęczyckiej jest wylęgarnią złodziei i bandziorów. Wszystkiemu są winne władze miasta, które doprowadziły do skomasowania takiego elementu w jednym miejscu. Ponad połowa mieszkańców budynku od lat nie płaci czynszu, a nikt nie jest zainteresowany w doprowadzeniu do eksmisji. Pozostali, uczciwi lokatorzy są zastraszeni i chociasz chcą, to nie mogą nic zrobić. Przecież ci łobuzy mieszkają w tym bloku i włamanie dokonywali do sąsoadów!
Reklama