UWAGA!

Napad za 8 tysięcy

Dwóch mężczyzn dzisiaj w godzinach porannych napadło i obrabowało jeden z boksów Giełdy Elbląskiej.

Kilka minut po godz. 6.00 do jednego z boksów, znajdujących się na terenie Giełdy Elbląskiej przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu wtargnęło dwóch mężczyzn. Jeden z napastników przystawił ekspedientce nóż do szyi, następnie wyprowadził ją na zaplecze. Tam zmusił kobietę do wydania pieniędzy. Wystraszona kobieta oddała bandycie 8 tysięcy złotych. Ekspedientkę, która po napadzie straciła przytomność, znalazł dopiero kierowca, który jak co dzień przyjechał o godz. 6.30 po towar. Zszokowaną kobietę przewieziono do szpitala, gdzie po zbadaniu wypuszczono do domu. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Przestępczość się szerzy, bo jest za duże bezrobocie!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanin(2001-03-26)
 • Faktycznie, za PRL nie było bezrobocia i nie było przestępczości ;-(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zatroskany(2001-03-27)
 • Przed wojną było duże bezrobocie i mała przestępczość. Sprawny wymiar sprawiedliwości i kary adekwatne do popełnionego przestępstwa to jest recepta na bandytyzm. Przykładem jest Nowy jork.
 • Zgadzam się z przedmówcą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanin(2001-03-27)
 • Wspaniale. Mamy już coraz więcej skutków bezrobocia a na monitoring dróg nas stać. Szkoda że ekspedientka nie została porwana bądź zamordowana. Może to dało by trochę do zrozumienia komu trzeba w naszym mieście. I młodzi ludzie mają tutaj zostać i próbować tworzyć na własny rachunek?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-03-27)
 • uczennica nie mieszaj monitoringu ulic z napadem !!! Chamstwo i bandytyzm zawsze beda (niestety) choćby nie wiem ile i w jakich miejscach było by zainstalowanych kamer. Moim zdaniem kobieta miała bardzo dużo szczęścia że nie zginęła, a Policja powinna szybko złapać i surowo ukarać sprawców przestępstwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Uczeń(2001-03-27)
 • Może policja i ich złapie, tyle że, prokurator pewnie ich wypuści z uwagi na małą szkodliwość czynu. Może się mylę, pewnie dostaną coś w "zawiasach" i na tym się skończy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Realista(2001-03-27)
 • A może się okaże, że napadu nie było? Że to mistyfikacja. O 6 rano, zaraz po otwarciu boksu, ekspedientka miała w kasie 8.000 zł? Poczekajmy, dochodzenie trwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-03-28)
 • Zaraz, zaraz o ile wiem to na tej hali są kamery a właściciele płacą za wynajętych ochroniarzy z pewnej agencji. To gdzie oni byli w tym czasie jak ktoś napadł na kobietę?
 • Chyba nie potrafisz się podpisać (tylko data 28.03.), a wygłaszasz bardzo mądre teorie na temat braku skuteczności zastosowanych środków bezpieczeństwa. Jedyną skuteczną ochroną jest położenie się w trumnie i nic nie robić, lub chodzenie bez przerwy z policjantem pod rękę, nawet do ubikacji we własnym domu trzeba zaleść lekarstwo na biedę i brak pracy orazi znieczulicę otoczenia - może także i Twoją (data). podpisz się to podyskutujemy poważnie
 • Wieksze przestepstwa powinno sie w nie tylko Elblagu ale w calym kraju dyskutowac a mianowicie przestepstwa klerykow ktorzy na codzien okradaja biednych byc moze glupich wzbawicieli srodka przemocy z ich pniedzy i co jeszcze bardziej perfydne ich dusz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  J-P P Szwecja(2001-03-29)