UWAGA!

Narkotyki w bmw

 Elbląg, Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli 100 gramów amfetaminy
Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli 100 gramów amfetaminy (fot. KMP Elbląg)

Policyjny patrol zatrzymał do kontroli osobowe bmw, którym podróżowało trzech mężczyzn. Przy jednym z nich policjanci znaleźli foliowe zawiniątko, a w nim 100 gramów sproszkowanej substancji. Później okazało się, że to amfetamina.

Wczoraj (20 maja) około godziny drugiej w nocy jadące trasą Unii Europejskiej osobowe bmw zostało zatrzymane do kontroli drogowej przez policyjny patrol. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Przy jednym z nich policjanci znaleźli foliowe zawiniątko z białą, sproszkowaną substancją. Na miejsce przyjechali kryminalni. Substancję zbadano testerem potwierdzając, że jest to amfetamina. Mężczyzną, który posiadał narkotyk był 35-letni Sławomir B. Zawiniątko miał schowane w kieszeni kurtki. Policjanci dokładnie przeszukali pozostałe dwie osoby z auta. Przy 29-letnim Danielu K. znaleźli pojemnik ze śladową ilością suszu. Było to 0,24 grama. W tym przypadku okazało się, że jest to marihuana.
       Trzech mężczyzn z bmw trafiło do policyjnego aresztu. Samochód trafił natomiast na policyjny, strzeżony parking. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a taką ilością jest 100 gramów amfetaminy może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama