UWAGA!

Narkotyki w mieszkaniu

 Elbląg, Narkotyki w mieszkaniu
(fot. KMP Elbląg)

Policjanci kryminalni zatrzymali 27-letniego Damiana K. oraz 26-letnią kobietę. W zajmowanym przez nich mieszkaniu na osiedlu Nad Jarem znaleziono ponad 320 gramów amfetaminy oraz zawiniątko z marihuaną. Razem z narkotykami przechowywana była elektroniczna waga.

Częste i głośne imprezy 27-latka i jego partnerki, głośno odtwarzana muzyka sprawiły, że szybko stali się oni „znani” w miejscu, do którego się niedawno się sprowadzili. Damian K. oraz 26-latka mieli wynajęte mieszkanie. On niedawno opuścił zakład karny. Policjanci mając informację o głośnym, nietypowym i uciążliwym dla mieszkańców zachowaniu się pary zaczęli sprawdzać tę sytuację.
       W pewnym momencie zapadła decyzja, aby złożyć im wizytę. Gdy funkcjonariusze byli w mieszkaniu wyczuli zapach marihuany. Postanowili więc przeszukać lokal. Nie pomylili się. Narkotyki ukryte były w trzech miejscach m.in. w kuchni. Łącznie zabezpieczono 326 gramów amfetaminy oraz foliowe zawiniątko z marihuaną. Ostatniego z wymienionych narkotyków było 17 gramów. Damian K. usłyszy teraz zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających a także usiłowania wprowadzenia ich do obiegu. Może mu za to grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama