UWAGA!

O trzy promile za dużo

 
Elbląg, O trzy promile za dużo

Wczoraj (25 października) braniewscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którego kierujący poruszał się w sposób wyróżniający go od innych uczestników ruchu drogowego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący prowadził pojazd mając trzy promile alkoholu we krwi.

Wczoraj braniewscy policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego na terenie gminy Braniewo zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którego kierujący poruszał się w sposób wyróżniający go od innych uczestników ruchu drogowego. Kilkukrotnie zatrzymywał się na jezdni bądź zjeżdżał na pobocze. Podczas kontroli szybko okazało się, co było przyczyną takiego zachowania kierującego. Badanie stanu trzeźwości wykazało że 39-letni mieszkaniec Braniewa prowadził pojazd mając trzy promile alkoholu we krwi. Mężczyzna stracił prawo jazdy i za swój czyn odpowie przed sądem.
       Przypominamy, że kto znajdując się w stanie nietrzeźwości, tj. pow. 0,5 prom. alkoholu lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Kilkukrotnie zatrzymywał się na jezdni bądź zjeżdżał na pobocze" To na co w tym czasie czekała policja aż kogoś roztrzaska ?
  • co się czepiasz szczegółów? A może to inni ludzie powiadomili policję? Nie wiesz a pyskujesz! Tacy są najgorsi! Idź spać!!
Reklama