UWAGA!

Odpowiedzą za włamanie do kiosku

Elbląg, Odpowiedzą za włamanie do kiosku

Braniewscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do kiosku. Młodzi mężczyźni dostali się do środka wypychając wentylator. Skradli różne artykuły o wartości 2 000 zł. Niedługo cieszyli się anonimowością. Po trzech dniach od kradzieży obaj zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im kara nawet 10 lat więzienia.

Informację o włamaniu do kiosku policjanci otrzymali w niedzielę (14 marca). Na miejscu okazało się, że sprawcy weszli do środka przez otwór po wentylatorze, który odkręcili i wepchali do środka. Z kiosku zginęły m.in. papierosy, słodycze, gazety z filmami DVD. Straty zostały oszacowane przez właścicielkę na kwotę 2.000 złotych.
       Funkcjonariusze pracujący na miejscu włamania znaleźli dwa klucze, m.in. tzw. klucz francuski, które służyły do popełnienia przestępstwa.
       Trzydniowe ustalenia zakończyły się zatrzymaniem i przedstawieniem w dniu wczorajszym (17 marca) zarzutów kradzieży z włamaniem 22 – letniemu Szymonowi K., mieszkańcowi gm. Braniewo, oraz 30 – letniemu Pawłowi L. z Braniewa. Mężczyźni przyznali się do włamania. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama