UWAGA!

Okradał pacjentów szpitala

 
Elbląg, Okradał pacjentów szpitala

23-letni Sławomir K. został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna okradał pacjentów elbląskiego szpitala. Zabierał dokumenty, telefony komórkowe i pieniądze. Policjanci udowodnili mu dokonanie 6 takich czynów. Wszystkie miały miejsce w jednym z elbląskich szpitali. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawca dokonywał przestępstw w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Został zatrzymany przez policjantów z wydziału do zwalczania przestępczości związanej z mieniem. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Nie było to pierwsze jego przestępstwo. 23-latek wcześniej był także zatrzymywany m.in. za szpitalne kradzieże. Pod pozorem odwiedzin przychodził na oddział placówki służby zdrowia. Wchodził do sal chorych, i gdy nie było w nich pacjentów plądrował szuflady i szafki. Jak przyznał w rozmowie z policjantami, najbardziej interesowały go pozostawione w szafkach pieniądze. Często „przy okazji” zabierał także dokumenty lub telefony komórkowe.
       Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie odpowiadał za swoje czyny przed sądem. 23-latek może zostać potraktowany surowiej dlatego, że kradzieże popełniał powracając na drogę przestępstwa. Przestępstwa, za które był już wcześniej karany.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama