UWAGA!

Okradał rozbawionych gości

Elbląscy policjanci kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który odwiedzając lokale okradał bawiących się w nich gości. Jego łupem padały głównie telefony komórkowe, choć nie pogardził także skórzaną kurtką i damską torebką.

Prace operacyjne policjantów doprowadziły do zatrzymania 24-letniego Jana L. Mężczyzna zajmował się kradzieżą telefonów komórkowych. Działał w lokalach rozrywkowych na terenie miasta.
     - Kiedy goście się bawili, korzystał z okazji i kradł należące do nich mienie – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Oprócz telefonów komórkowych, Jan L. ma na swoim koncie także kradzież skórzanej kurtki z dokumentami oraz damskiej torebki, a także zniszczenie wiaty przystankowej.
     Jan L. był już wielokrotnie notowany m.in. za kradzieże, kradzieże z włamaniem, pobicie czy groźby karalne. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat więzienia.
     Policja apeluje do elblążan o zwracanie baczniejszej uwagi na noszone przy sobie telefony komórkowe. Nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Aparaty giną głównie z kieszenie kurtek pozostawionych bez opieki, stolików barowych, podczas prowokowanego tłoku w środkach komunikacji.
     Niejednokrotnie kradzione są również ze szkolnych korytarzy czy też klas.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Policja apeluje do elblążan o zwracanie baczniejszej uwagi na noszone przy sobie telefony komórkowe. Nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Aparaty giną głównie z kieszenie kurtek pozostawionych bez opieki, stolików barowych, podczas prowokowanego tłoku w środkach komunikacji. " a Elblazaninie apeluja do Policji i sadow by takie osoby siedzialy w pudle !!!!(WIELOKROTNIE notowany. .. )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Elblazanin(2008-03-05)
  • 5 lat no ina tyle go posadzic i juz wyeliminowany ze spoleczenstwa. Jednego mniej. Tylko szybko.
Reklama