UWAGA!

Okradli kiosk

Elbląg, Okradli kiosk
Fot. PS.

Policjanci patrolujący miasto zatrzymali 18-letniego Daniela S. oraz 16-letniego Rafała, którzy włamywali się do jednego z kiosków przy ul. Malborskiej. Na widok nadjeżdżającego radiowozu sprawcy zaczęli uciekać, wyrzucając skradzione przedmioty. Po krótkim pościgu siedzieli w radiowozie. Teraz odpowiedzą przed sądem za kradzież z włamaniem.

Do zdarzenia doszło dziś (17 czerwca) około godziny pierwszej w nocy przy ulicy Malborskiej.
       - Dyżurny komendy otrzymał sygnał o osobach włamujących się do jednego z kiosków – mówi st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. – Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Widząc nadjeżdżający radiowóz sprawcy zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali dwóch młodych mężczyzn: 18-letniego Daniela S. oraz 16-latniego Rafała. W czasie ucieczki sprawcy wyrzucili skradzione przedmioty. Były to papierosy, karty doładowań telefonicznych oraz bilety autobusowe.
       - Po sprawdzeniu danych okazało się, że zatrzymany 16-latek jest poszukiwany, ponieważ ma sądowo orzeczony ośrodek wychowawczy, do którego się nie stawił – kontynuuje st. post. Nowacki. - Skradziony przez młodych włamywaczy towar wrócił do właściciela.
       Policjanci udowodnili dwójce włamywaczy, również inne czyny na terenie miasta. Były to m.in. włamania do altanek oraz kradzieże. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. 18-latkowi może grozić kara nawet do 10 lat więzienia. 16-latkiem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama