UWAGA!

Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Elbląg, Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która mając blisko 3,5 promila alkoholu opiekowała się 1,5 rocznym dzieckiem. Funkcjonariusze zastali kobietę i dziecko w nieogrzanym i brudnym mieszkaniu. Maluch wymagał natychmiastowej opieki, dlatego też został przekazany przez policjantów dziadkom. O sytuacji w rodzinie zostanie powiadomiony sąd rodzinny oraz pracownik opieki socjalnej.

Policyjna interwencja rozpoczęła się wraz ze zgłoszeniem o leżącym, nietrzeźwym 31-letnim mężczyźnie na ulicy Botanicznej w Braniewie. Patrol znał osobę, wobec której zgłoszona została interwencja. Próba odwiezienia do miejsca zamieszkania zapoczątkowała drugą interwencję, która ukazała dysfunkcje rodziny, a zwłaszcza sprawowanie właściwej opieki nad 1,5 rocznym dzieckiem pary. W miejscu zamieszkania 31-latka policjanci ustalili, że w mieszkaniu powinna przebywać 39-letnia konkubina mężczyzny wraz z 1,5 rocznym dzieckiem. Gdy w końcu udało się wejść do mieszkania, oczom funkcjonariuszy ukazało się zimne i zaniedbane mieszkanie, w którym znajdowała się będąca pod wpływem alkoholu kobieta. W łóżeczku leżało małe dziecko. Nietrzeźwa matka zaprzeczała, że jest pod wpływem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało, że kobieta ma ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze konsekwentnie wyjaśniając zastałą sytuację ustalili adres zamieszkania i numer telefonu do dziadków 1,5 rocznego malucha, którym przekazali dziecko. Nietrzeźwymi rodzicami zaopiekował się ojciec 31-latka.
       Teraz o sytuacji 1,5 rocznego dziecka i jego rodziców zostanie poinformowany sąd rodzinny celem wglądu w sytuację opiekuńczo-wychowawczą malucha. Ponadto informację o interwencji otrzyma pracownik opieki socjalnej, celem nadzoru nad właściwym funkcjonowaniem rodziny. Doraźne kontrole będą również przeprowadzane przez dzielnicowego.
      
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I jeszcze jedno pytanie, miły przyjacielu Czy wóda i papierosy nie uzależniają? Czy nie widać, że jest to jedno i to samo draństwo? - Nie, na wódę monopol ma państwo I dobrze zarabia na tym i się nie przejmuje Że co któryś twój kolega znów się degeneruje Dzień w dzień, ale to jest legalne Obłożone podatkiem, więc także opłacalne Więc 5 lat za posiadanie, 10 używanie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  szimurina(2017-02-13)
 • Swoją drogą ciekawe czy nie jest po przykład beneficjentów 500+, nie pracują tylko piją i się mnożą, zarobki na osobę żadne, więc już na pierwsze dziecko dostaną i impreza trwa. Jak dobrze popiją to nawet nie zauważą kiedy kolejne niczemu winne dziecko przyjdzie na świat, szkoda że w takich przypadkach czerpie wzorce w swoim podstawowym środowisku i też będzie czekać na socjal zamiast iść do pracy :(
 • kolejny efekt 500+, a spustoszenie w główkach nieodwracalne, kto ich zmusi do pracy?
 • @katol - Menel zawsze będzie menelem, 500+ do tego zapomoga trochę starzy dodadzą od czasu do czasu jakaś fucha i taki nie myśli o przyszłości tylko o tym aby wypić
 • Cholera jasna! "Nietrzeźwymi rodzicami zaopiekował się ojciec 31-latka" RODZICAMI! obydwoje byli pijani, a nie tylko MATKA! obrzydliwy tytuł, manipulacja w czystej formie. Oczywiście ojciec nie musi się przejmować dzieckiem, może sobie leżeć pijany. Przynajmniej była w domu z dzieckiem, tatuś nawet tego nie mógł "znieść". Czy nigdy się nie nauczycie, że dzieci mają nie tylko matki, ale i ojców?!
 • Widać na zdjęciu że wódka odkręcona, ale nic nie wypite. Więc nieprawda
 • @piotrttt - 500+ to nie jest program wspierający menelstwo, ale najuboższe rodziny. Bieda jest przyczynkiem patologii gdy rodzi niemoc, przemoc, uzależnienia brak perspektyw na zmiany. Bieda narastała od 20 lat, wychowała kolejne pokolenia a przez ostatnie lata rządów opozycji konserwowano i legalizowano kolejne używki e-papierosy, dopalacze, hazard. To jest pokłosie "nowoczesnego niewolnictwa i menelstwa"!
 • @byływyborcaPO - menelstwem jest była "elita rządząca", która z premedytacją krzewiła wśród Polaków patologię i biedę!
 • menele siedziały u sowy i żarły osmiorniczki
 • menelstwo w krawatach- fura skóra i komóra
 • boze zakazac alkoholu i po problemie. .. .zalegalizować marihuane a obroty z alkoholu ba nawet z papierosow spadna miedzy innymi to jest powód dlaczego niema zalegalizowanej marihuany ba policja by miala mniej pracy bo mniej pijakow szpitale by mialy mniej pacjentow z rakiem lub marskoscia wątroby ale spokojnie mohery wkoncu wyginą i bd marihuana zalegalizowana w polsce mam nadzieję
 • Patola! Szkoda dziecka!
Reklama