UWAGA!

Podawały się za pielęgniarki. Z domu zniknęła biżuteria

Elbląg, Podawały się za pielęgniarki. Z domu zniknęła biżuteria

W Elblągu dwie kobiety podawały się za pielęgniarki i zaoferowały pomoc starszej pani. Ta wpuściła je do mieszkania i to był błąd. Kobiecie zniknęła złota biżuteria. Inna sytuacja miała miejsce na ulicy Płk. Dąbka. Tam mężczyzna i kobieta pomogli starszej pani wnieść do domu zakupy. Pokrzywdzonej ukradziono 1 800 zł oraz biżuterię na kwotę blisko 3 tysięcy zł. Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży i ostrzegają przed wpuszczaniem nieznajomych do domu.

Wczoraj (21 sierpnia) policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży na szkodę elblążanki z ulicy Fałata. Do jej mieszkania zapukały dwie kobiety, które podawały się za pielęgniarki. Oferowały pomoc medyczną i socjalną. Starsza pani wpuściła je do domu. Z pokoju zniknęła złota biżuteria o wartości blisko 2 tys zł.
       Inna sytuacja miała miejsce również w sierpniu br. Na ulicy Płk. Dąbka mężczyzna i kobieta pomogli starszej pani wnieść do domu zakupy Pokrzywdzonej ukradziono 1 800 zł oraz biżuterię na kwotę blisko 3 tys zł. Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży i ostrzegają przed wpuszczaniem nieznajomych do domu.
      
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Sku syństwo. .. Sam czasem pomagam ponieść zakupy ale nie sądziłem, że w taki sposób też okradają ludzi. .. teraz boje się zaoferować pomoc bo będą myśleli, że złodziej!
Reklama