UWAGA!

Podstępna aborcja

Przed elbląskim sądem rozpoczyna się proces, który zbulwersował opinię publiczną. Na ławie oskarżonych zasiądzie m.in. trzech lekarzy, którzy oskarżeni są o to, że przeprowadzili aborcję bez wiedzy i zgody pacjentki.

Zarzut udziału w przeprowadzenia podstępnej aborcji przedstawiono trzem lekarzom, pielęgniarce oraz narzeczonemu poszkodowanej pacjentki, który zdaniem prokuratury podżegał do przeprowadzenia zabiegu.
     - Pacjentka zgodziła się na zabieg leczenia nadżerki, oczywiście nie przypuszczając, że pod tym pretekstem zostanie jej usunięta ciąża - powiedział Jerzy Waryszak z Prokuratury Okręgowej w Elblągu.
     W maju ubiegłego roku na policję zgłosiła się dwudziestokilkuletnia kobieta. Z jej relacji wynikało, że aborcję przeprowadził ginekolog z Działdowa. Dziewczyna bowiem kilka dni po zabiegu zorientowała się, że nie jest już w ciąży. Ten fakt potwierdził inny lekarz. Chociaż motywy działania narzeczonego poszkodowanej kobiety nie są do końca jasne, to wg prokuratury najprawdopodobniej nie chciał on dziecka i dlatego namówił lekarza, by wykonał aborcję.
     Wszystkim oskarżonym grozi do 8 lat więzienia.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zobacz także: Aborcja bez wiedzy pacjentki
 • "Obrona złożyła wniosek o wyłączenie jawności procesu" ...siur, toć okoliczności sprawy są tenTego ~ www.liberator.org.pl
 • ...a w wersji "domniemanego ojca" ~ wiadomosci.wp.pl
 • WSTRĘTNY CHAM TEN FACET. TYPOWY SYNALEK BOGATEGO I USTOSUNKOWANEGO TATUSIA. WIDAĆ, ŻE WSZYSCY WINNI KŁAMIĄ. WSPÓŁCZUĆ NALEŻY TEJ DZIEWCZYNIE. TO, CO CI LEKARZE PO NAMOWIE OJCA TEGO DZIECKA ZROBILI, TO GORSZE, NIŻ POSTĘPOWANIE W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH. NIEWYBACZALNE. TEN FACET POMAWIA JESZCZE TĘ BIEDNĄ DZIEWCZYNĘ O KRADZIEŻ PIENIĘDZY. ZBESZCZEŚCIŁ JEJ GODNOŚĆ. SKORO DZIEWCZYNA POKAZUJE TWARZ, JEST BARDZO ZDESPEROWANA I WIADOMO, ŻE NARAZIŁA SIĘ NA OGROMNY WSTYD, NA CAŁE SWOJE ŻYCIE. DZIWIĘ SIĘ, ŻE TAKA ŁADNA DZIEWCZYNA ZADAŁA SIĘ Z TAKIM TĘPYM „KARKIEM”. NALEŻY WNIEŚĆ O JAK NAJWYŻSZY WYMIAR KARY DLA WSZYSTKICH WINNYCH.
 • Potwierdzam opinie przedmowcow, TYPOWY SYNALEK BOGATEGO TATUSIA !!! SKUR......SYNY !!!!
 • oj tam czepiacie sie , moze laska zmarnowalby mu zycie ???? miec bahora , malego szkodnika z jakas typiara to przeciez tragedia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  przyszly ojciec(2005-04-19)
Reklama