UWAGA!

Pościg za Nissanem

2008-02-11
Aktualizowany 2008-02-11 14:09
Elbląg, "Zawartość" Nissana
"Zawartość" Nissana

W piątek (8 lutego) policjanci elbląskiej drogówki zatrzymali po pościgu 31-letniego Mariusza B., kierowcę Nissana, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej Straży Leśnej. Okazało się, że w aucie – uruchamianym za pomocą śrubokręta – były m.in. radia samochodowe, telefony komórkowe oraz przewody elektryczne. Wyszło również na jaw, że kierowca jest poszukiwany listem gończym.

Około godziny 11.35 dyżurny elbląskiej komendy wydał komunikat, że na terenie Bażantarni kierujący Nissanem Sunny nie zatrzymał się do kontroli drogowej Straży Leśnej i oddalił się w kierunku ulicy Chrobrego.
     - Dzięki dokładnemu opisowi, policjanci szybko zidentyfikowali poszukiwany samochód poruszający się ulicą Agrykoli w kierunku centrum miasta – mówi Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. – Kierowca, na widok oznakowanego radiowozu poruszającego się za nim na włączonych światłach dźwiękowych i świetlnych, zaczął przyśpieszać i uciekać. Policjanci zatrzymali mężczyznę przy ulicy Górnośląskiej.
     - W aucie znaleziono m.in. radia samochodowe, CB radia, telefony komórkowe, przewody elektryczne – dodaje Justyna Grzeczka. - Samochód uruchamiany był za pomocą śrubokręta. Po dokonaniu sprawdzeń okazało się, że zamiast silnika diesel samochód powinien posiadać silnik benzynowy. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.
     31-letni Mariusz B. w trakcie zatrzymania nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, a ponadto jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Elblągu.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama