UWAGA!

Poszukiwani-zatrzymani

 Elbląg, Poszukiwani-zatrzymani

Dzisiejszej (15 września) nocy w ręce policjantów wpadli dwaj młodzi mężczyźni, którzy usiłowali włamać się do kiosku. Po dokładnej kontroli okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany do sprawy kradzieży, natomiast drugiego szukają funkcjonariusze z Białegostoku za ucieczkę ze schroniska dla nieletnich.

Około godziny 2.30 policjanci patrolujący miasto zwrócili uwagę na stojących przy ulicy Królewieckiej mężczyzn. Jeden z nich stał na rogu ulicy i obserwował teren, drugi kręcił się przy kiosku w pobliżu przystanku. Policjanci skontrolowali kiosk i okazało się, że blacha ściany
       jest odgięta. W tym samym miejscu znaleźli pręt metalowy. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. 17-letni Patryk D. przyznał, że próbował wspólnie z 18-letnim Wojciechem C. włamać się do kiosku. Przyznał również policjantom, że rok temu włamał się do kiosku przy ulicy Ogólnej w Elblągu. Po dokładnej kontroli okazało się, że Wojciech C. jest poszukiwany do sprawy kradzieży, natomiast drugi mężczyzna jest poszukiwany przez policjantów z Białegostoku za ucieczkę ze schroniska dla nieletnich.
       Obaj są znani elbląskim policjantom. Wcześniej byli zatrzymywani za włamania i kradzieże. Już za samo usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama