UWAGA!

Poszukiwany mężczyzna trafił do aresztu

 Elbląg, Poszukiwany mężczyzna trafił do aresztu
fot. (arch. portEl.pl)

Policjanci dzielnicowi z Gronowa Elbląskiego po krótkim pościgu zatrzymali 22-letniego Daniela W. Mężczyzna na widok radiowozu i wysiadających z niego policjantów zaczął uciekać. Powód? Wiedział, że jest poszukiwany i ciążą na nim sądowe wyroki. Teraz trafił do aresztu. Spędzi tam 4,5 roku.

Kradzież, kradzież z włamaniem, pobicie oraz posiadanie narkotyków - za te przestępstwa był skazany 22-letni mieszkaniec Gronowa Elbląskiego. Policjanci wiedzieli o tym, że mężczyzna jest poszukiwany, ale i sam „zainteresowany” wiedział, że spotkanie z mundurowymi zakończy się dla niego zatrzymaniem, dlatego unikał policjantów i ukrywał się.
       Funkcjonariusze z Gronowa Elbląskiego zauważyli Daniela W., gdy ten szedł chodnikiem. Gdy wysiedli z radiowozu, mężczyzna od razu zaczął uciekać. Aby się ukryć, wbiegł na teren pobliskich ogródków działkowych i schował się w jednej z altanek. Policjanci pobiegli za nim i odnaleźli kryjówkę poszukiwanego. Chwilę później siedział już w policyjnym radiowozie.
       Mężczyzna był poszukiwany 4 listami gończymi oraz miał dwa nakazy doprowadzenia. Poszczególne wyroki jakie zapadały w jego sprawach to 2 lata, 1,5 roku,  6 miesięcy i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Oznacza to, że mężczyzna trafi teraz do aresztu na 4,5 roku. Przestępstwa za jakie został skazany to m.in. kradzieże, kradzieże z włamaniem, posiadanie narkotyków i pobicie.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama