UWAGA!

Poszukiwany - zatrzymany

 Elbląg, Poszukiwany - zatrzymany

Mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków, kradzież z włamaniem oraz uszkodzenie ciała, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od końca 2013r. W tym czasie braniewski sąd wydał za nim trzy listy gończe. Kryminalni po ustaleniu miejsca pobytu 24-latka zatrzymali go z samego rana.

Braniewscy kryminalni od końca 2013 r. prowadzili poszukiwania 24-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, kradzież z włamaniem oraz uszkodzenie ciała. Za mężczyzną sąd rejonowy w Braniewie wydał trzy listy gończe. Poszukiwany ukrywając się próbował uniknąć odpowiedzialności karnej za swoje czyny. W sumie wymierzono mu łączną karę ponad roku pozbawienia wolności.
       Funkcjonariusze przez cały czas gromadzili i weryfikowali wszelkie informację dotyczące miejsca pobytu 24-latka i ustalili, że poszukiwany pojawi się wkrótce w poprzednim miejscu zamieszkania.
       Funkcjonariusze dziś (16 lutego) rano pod ustalonym adresem zastali 24-latka, który nie krył zdziwienia na widok policjantów. Poszukiwany został doprowadzony przez kryminalnych do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz ponad rok zasądzonej kary.
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Łał bedzie siedział? Wszystko za darmo jedzenie konsole nauka a najwazniejsze to mozliwosc handlowania narkotykami i spirytusem w zk to ogromny zarobek. Haha 50bzl za 2 lufki trafki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ssiesz(2016-02-16)
Reklama