UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Próbował powiesić psa, a potem zagroził, że podpali domowników

Elbląg, Próbował powiesić psa, a potem zagroził, że podpali domowników

Braniewscy policjanci zatrzymali 37-latka, który groził ojcu i bratu pozbawieniem życia. Co więcej, tego samego dnia przygotował wisielczą pętlę, na której usiłował powiesić swojego psa.

We wtorek (6 sierpnia) późnym wieczorem mieszkaniec jednej z gmin na terenie powiatu braniewskiego zgłosił awanturę z nietrzeźwym bratem. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Jak ustalili, tuż przed ich przyjazdem trwała kłótnia, którą wszczął 37-latek – brat zgłaszającego. Mężczyzna pod działaniem alkoholu groził domownikom, że pozbawi ich życia i w nocy spali mieszkanie. Niepokój rodziny wzbudziło także inne zachowanie 37-latka. W rozmowie ze zgłaszającym policjanci ustalili, że mężczyzna mówił, że musi powiesić psa bo nie wykonuje jego poleceń i że taki sam los czeka całą jego rodzinę. Chwilę potem przyniósł pętlę wisielczą i zacisnął na szyi zwierzęcia. To wszystko zauważył brat, który wyrywając sznur sprawcy uratował duszącego się psa.
       37-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i noc spędził w policyjnej celi. Policjanci będą wykonywali czynności w związku z art.190 kk , który stanowi, że kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
      
KWP w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama