UWAGA!

Prowadził pod wpływem narkotyków

 
Elbląg, Prowadził pod wpływem narkotyków

Kryminalni z Braniewa zatrzymali 21-latka, który znajdując się pod działaniem narkotyków prowadził osobowego forda. Co więcej, w trakcie przeszukania samochodu oraz mieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 5 gramów amfetaminy.

Policjanci pionu kryminalnego, rozpracowując środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową, ustalili, że ulicami Braniewa może przemieszczać się 21-latek, znajdując się pod działaniem środków odurzających. Po godz. 15.00 patrol funkcjonariuszy zatrzymał nadjeżdżającego forda. Policyjne przypuszczenia okazały się słuszne. W trakcie przeszukania samochodu oraz mieszkania 21-latka kryminalni zabezpieczyli blisko 5 gramów zabronionych substancji. Użyte przez funkcjonariuszy testery do identyfikacji substancji psychotropowych i odurzających wykazały, że może to być amfetamina, a kierowca znajdował się pod jej działaniem.
       Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań. Czynności w tej sprawie trwają.
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • zastanawiające czemu policja nie zatrzymuje ruskich do kontroli ? To śmierdzi jakimś odgórnym poleceniem.
  • ruska policja bardzo chętnie wyłapuje Polaków tuż po przekroczeniu granicy do kontroli w celu dawaj dzięgi lub wlepiając mandat za brudny silnik. Dodatkowo Polak nie może zjechać w boczną drogę poza główną E28 bo albo 10 000 rubli w łapę albo milicyjne traktowanie w celi w Kaliningradzie bez jedzenia i wody z podejrzeniem o szpiegostwo.
Reklama