UWAGA!

Przemyt kwitnie

Wzrost akcyzy na papierosy napędza czarny rynek. Dzisiaj (3 lipca) funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej z gdańskiej Placówki SG wykryli papierosy pochodzące z przemytu zza wschodniej granicy o szacunkowej wartości ponad 12276 zł.

W ramach działań w ochronie szlaków komunikacyjnych, funkcjonariusze poddali kontroli samochód osobowy VW Sharan poruszający się na pomorskich numerach rejestracyjnych. Kierował nim 40 letni Andrzej C., mieszkaniec Chwaszczyna. Okazało się, że przewoził on 1980 paczek pochodzących z przemytu papierosów z rosyjskimi znakami skarbowymi akcyzy. Wyjaśnił on funkcjonariuszom MOSG, że papierosy te nabył od dwóch nieznanych mu Rosjan na targowisku Braniewie i zamierzał je rozprowadzać w Trójmieście.
     Po zrealizowaniu czynności procesowych Andrzeja C. zwolniono, a towar został skonfiskowany przez funkcjonariuszy w celu przeprowadzenia dalszych czynności procesowych w tej sprawie.
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • przemyt nie kwitnie. .. on ma się znakomicie! ciekawe jak oni to robią. .. takie kolejki, taka kontrola:)
  • Nie ma pracy, nie ma przemysłu to jest PRZEMYT. Zyć z czegoś trzeba. W tym względzie plan wykona ny w 150%. Brawo przemytnicy. Kiedyś o takich śpiewali piosenki. .. .np słonina i schab. .. a bimbru się też napiję.
  • Nasze kochane państwo lubi darmowe pieniądze, tych urzędasów od przepisów trzeba z czegoś utrzymać. Są tak wybitni, że za marne grosze-mówili w telewizji- na stołkach siedzą do emerytury. Mówię wam gdyby nasi polscy biedacy byli bardziej zdziczali tych urzędasów zjedli by w pół roku. Haiti tuż, tuż
  • łapia płotki. niech sprawdzą statek który wchodzi do elblaga. Ma wiekszą ładownie.
Reklama