UWAGA!

Rozlewała spirytus i sprzedawała papierosy

Ponad 12 litrów wódki oraz 230 paczek papierów pochodzących z przemytu znaleźli policjanci w mieszkaniu 55-letniej mieszkanki gminy Gronowo Elbląskie. Kobiecie grożą dwa lata więzienia.

Wspólne działania elbląskich policjantów oraz inspektora kontroli akcyzowej z Urzędu Celnego w Elblągu pozwoliły na ustalenie, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Gronowo Elbląskie, 55-letnia kobieta rozlewała spirytus.
     - We wskazanym mieszkaniu policjanci znaleźli 12,5 litra wódki o wartości ponad 370 złotych oraz 60 plastikowych zakrętek – informuje Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Kobieta z handlu alkoholem czyniła stałe źródło dochodu. Ponadto w jej mieszkaniu znajdowało się 230 paczek papierosów bez wymaganych znaków skarbowych akcyzy.
     55-latka po przesłuchaniu została zwolniona. Teraz grozi jej kara nawet do 2 lat więzienia.
     Policjanci zwracają się z prośbą o wszelkie informacje dotyczące potencjalnych miejsc, osób zajmujących się nielegalnym handlem alkoholem (numer alarmowy - 997). Apelują także aby nie kupować i nie spożywać alkoholu, co do którego pochodzenia nie jesteśmy pewni. Wszelkie informacje, dotyczące zdarzeń można również podawać anonimowo za pomocą
     linku "przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Kobieta z handlu alkoholem czyniła stałe źródło dochodu". .. może musiała dorobić do renciny, całe swoje życie przepracowała na rzecz Państwa, a ZUS jej teraz figę pokazuje- my też ją zobaczymy, my- teraz aktywni zawodowo :P
  • zakład utilizacji społeczeństwa ZUS
Reklama