UWAGA!

Rozrabiał alkohol i sprzedawał go sąsiadom

Elbląg, W mieszkaniu Marka K. znaleziono ponad 30 l spirytusu, puste butelki i plastikowy baniak
W mieszkaniu Marka K. znaleziono ponad 30 l spirytusu, puste butelki i plastikowy baniak (fot. KMP Elbląg)

Kara do roku więzienia grozi 43-letniemu Markowi K., który w swoim mieszkaniu nielegalnie rozrabiał alkohol. Policjanci znaleźli u niego ponad 30 litrów alkoholu, puste butelki i plastikowy baniak. Wszystko to trafiło do depozytu, a mężczyzna do policyjnej celi.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z pracownikiem Urzędu Celnego w Elblągu ustalili, że 43-letni mieszkaniec miasta może nielegalnie rozrabiać alkohol w swoim mieszkaniu i sprzedawać okolicznym mieszkańcom. Przeszukanie pomieszczenia potwierdziło ten fakt.
     - Wczoraj (7 maja) do policyjnego depozytu trafiło ponad 30 litrów spirytusu, 3 litry rozrobionej wódki, puste butelki i plastikowy baniak – informuje Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Wszystko o łącznej wartości 2 700 złotych. Marek K. trafił do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do roku więzienia.
     Policja zwraca się z prośbą o wszelkie informacje dotyczące potencjalnych miejsc, osób zajmujących się nielegalnym handlem alkoholem (numer alarmowy - 997).
     - Zwracamy się również z apelem, aby nie kupować i nie spożywać alkoholu, co do którego pochodzenia nie jesteśmy pewni – dodają policjanci.
     Wszelkie informacje, dotyczące zdarzeń można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama