UWAGA!

Sądzony za łapówkę

Przed elbląskim sądem po raz kolejny odpowiadał były policjant Zbigniew A., który jest oskarżony o przyjęcie łapówki od kierowcy.

Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku na elbląskiej obwodnicy. Policjanci z pionu prewencji zatrzymali do rutynowej kontroli samochód prowadzony przez Igora K., obywatela Rosji. Jak się okazało, policjanci nie mieli nic do zarzucenia ani kierowcy, ani stanowi technicznemu jego samochodu. Zbigniew A. zaproponował więc Rosjaninowi, że jeśli zapłaci 200 złotych będzie mógł kontynuować jazdę. Igor K. miał przy sobie tylko 130 zł, czym oczywiście nie pogardzili policjanci. Rosjanin, po rozstaniu z policjantami postanowił poinformować o wszystkim elbląską komendę.
     Przekupny policjant został zwolniony dyscyplinarnie ze służby. Teraz przed elbląskim sądem odpowiada za przyjęcie korzyści majątkowej, za co grozi mu do 10 lat więzienia.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • i bardzo dobrze, szkoda tylko, ze egzaminatorom(prawo jazdy) na razie wszystko uchodzi plazem. oni, przynajmniej niektorzy, tez powinni byc ukarani za lapowkarstwo.
  • Wypadł bidulek z obiegu, albo dał niepotrzebnie, albo nie dał nic i to był jego koniec. Ta nasza kochana Polska to kraj na niby, policja jest na niby, prawo jest nan niby i wsio wakrug jest na niby. Jedno jest pewne - tumaństwo jest autentyczne Nieutulony w walce z tumaństwem. Aborygen Miejscowy - Wojciech Pawlak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wojciech Pawlak - Aborygen Mie(2001-05-24)
Reklama