UWAGA!

Siekierą groził żonie i córce

 
Elbląg, Siekierą groził żonie i córce
fot. KMP w Elblągu

Trzymał w reku siekierę i groził, że zabije. Interwencja zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny w policyjnym areszcie. Kobieta, nad którą znęcał się mąż złożyła już zawiadomienie o przestępstwie. To początek końca domowej przemocy. Mężczyźnie może grozić 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (6 marca), około godziny 16.30. Policjanci zaraz po zgłoszeniu przyjechali na miejsce awantury domowej do mieszkania w okolicach ulicy Mickiewicza. Tam, pijany mężczyzna, sprawca awantury, miał odgrażać się domownikom i wymachiwać siekierą. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce szybko sprowadzili agresora do parteru, który został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jak się okazało, tego typu sytuacje powtarzały się już od dłuższego czasu, o czym poinformowała policjantów żona mężczyzny. 52-latek znęcał się nad żoną i 18-letnią córką. To właśnie dziewczyna, w obawie o bezpieczeństwo swoje i matki, wezwała tego dnia policję. Zatrzymany mężczyzna był pijany, a w jego organizmie stwierdzono ponad 2 promile alkoholu. Teraz usłyszy zarzut znęcania się nad rodziną. Kodeks Karny przewiduje za ten czyn karę do 5 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • znęcania się nad rodziną??? To był zamach na życie. Biedna kobieta musiała się użerać z wariatem. Mam nadzieję, że rodzina zostanie objęta jakąś pomocą psychologa, opieki społecznej czy jakiejkolwiek instytucji
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kobiieta(2013-03-07)
 • Ciekawe gdzie była opieka społeczna??? Wcześniej nie wiedzieli, że tam się coś dzieje?? Tylko musiało dojść aż do tego, że koleś złapał za siekiere?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ciastko(2013-03-07)
 • A dzisiaj sad w Elblągu wypuścił oprawcę, ktory prawie zamordował kobietę przy ul. Dolnej. Powod wypuszczenia ? Niska szkodliwość czynu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  W S...z takim prawem!!!(2013-03-07)
 • A dzisiaj sad w Elblągu wypuścił oprawcę, ktory prawie zamordował kobietę przy ul. Dolnej. Powod wypuszczenia ? Niska szkodliwość czynu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  W d...z takim prawem!!!(2013-03-07)
 • W piątek 8 marca przyjdzie z kwiatami i przeprosi :)
 • "Policjanci, którzy przyjechali na miejsce szybko sprowadzili agresora do parteru, który został zatrzymany w policyjnym areszcie. ". .. ze co?
 • i powinien dostac cale 5 lat, bez warunkowego, moze sie czegos nauczy
 • Taka łajza się już nie nauczy napije się i będzie to samo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_66603(2013-03-07)
 • swoje odsiedział i wyszedł, ale gdzie wrócił do domu, gdzie zamieszkuje rodzina nad którą się znęcał. Kobieta musiała go przyjąć bo takie jest prawo, tam na pewno są dzieci. .. .tak to w naszym kraju bywa, to jest tzw. zapewnienie ochrony poszkodowanym. Po wyjściu z aresztu agresor i ofiary przemocy muszą mieszkać razem, a potem się dziwmy jak mogło dojść do tragedii takiej jak w Wołominie. .. .
Reklama