UWAGA!

"Sprzątania" ciąg dalszy

16 mandatów i dwa wnioski do sądu grodzkiego – to efekt policyjnej akcji “Sprzątanie” na osiedlach Zawada i Nad Jarem.

Policjanci z Elbląga i Olsztyna wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzili po raz kolejny akcję “Sprzątanie” na osiedlach Zawada i Nad Jarem.
     - Podczas działań skontrolowano 105 miejsc zagrożonych – mówi Jakub Sawicki z KMP w Elblągu. - Policjanci kontrolowali klatki schodowe, piwnice, teren ogrodów działkowych.
     Łącznie patrole wylegitymowały 194 osoby, ujawniły 23 wykroczenia porządkowe (w tym spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, używanie słów wulgarnych). Mandatami ukarano 11 osób na łączną sumę 500 złotych, sporządzono dwa wnioski do sądu grodzkiego. Policjanci z drogówki ujawnili 27 wykroczeń, a pięciu uczestników ruchu zostało ukaranych mandatami.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Posprzątalby u sibie w kadrach..No comments!
 • ..na łączną sumę 500 PLN. A akcja kosztowała podatników pewnie w cholere...
 • A moim zdaniem czas powędrować na STARE MIASTO wizytówkę pana Prezydenta . Widzi się Straż Miejską jak spaceruje m. innymi po ulicy Garbary i nic z tego nie wynika, jak wysypisko śmieci było, tak jest do dnia dzisiejszego, chodzi dokładnie o Garbay 4 . Brudno jest przed bankiem P K O przy ul. Stary Rynek i tak można przykłady powielać. Wstyd! Turyści robią zdięcia, filmują.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec Starego Miasta(2005-05-27)
 • to znaczy,że nic nie robili.Urządzili sobie spacer-bezmózgowe nieroby.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  aaaaaaaaaaaa(2005-05-27)
 • Jest to bardzo ciężka praca być Policjantem to przyznaje , bardzo dobrze że dzielnicę nad Jarem nadzzorują Policjanci . chciałam podpowiedzieć ,żeby jak najczęściej Policja podjeżdżała pod PRZYCHODNIĘ NA MYLIUSA ponieważ jest bardzo dużo wndali siedzą na schodkach piją alkochol i niewiadomo co robią JESTEM ZA POLICJĄ!!!!!!!!!!
 • zgubiłam litarkę A CZYLI WANDALE POLICJA GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ŻLE TO NAPIŚAŁM PIERWSZĄ MOJA OPINIA SPORZĄ DZIŁAM BŁĄD TO ZNACZY ZGUBIŁAM LITERKE "A" DO SŁOWA WANDALE A Z CAŁYM SERCEM I POSZANOWANIEM JESTEM ZA POLICJA
 • Do Asi: Droga Asiu! Naucz się lepiej pisać, bo bardzo opornie Ci to idzie. Jeżeli już coś napiszesz, to najpierw to przeczytaj.
 • To pewnie nowa akcja naszego nowego komendata Policji ,a jaki wynik 11 mandatow ,500 zł /moze w Ostódzie to i sukces /Skorumpowane psy czepiają sie gówniarzy ,na tym pan komendat wynikow nie zrobi.Może to miasto oczyszczac trzeba od innej strony np.Urząd Miejski kilka fajnych tematów sie tam dzieje za pieniadze podatnikow kilka osób nieustannie sie bogaci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rumzyd(2005-05-28)
 • Nie pojmuję tych złośliwych komentarzy! Czy to źle, że policja patroluje nasze dzielnice? Sądzę, że jest to powód do zadowolenia, do wzmacniania poczucia bezpieczeństwa w miejscach zamieszkania. Była kolej na Zawadę, będzie być może i na Stare Miasto.Nie pojmuję opinii typu: niech się zajmą wewnętrznymi aferami...Afery aferami, należy je rozwiązywać, lecz opieka nad społeczeństwem jest priorytetowym zadaniem policji. A więc dzięki za kontrole naszych ulic! Oby jak najczęściej.
 • DROGA ASIU A MOŻE TWÓJ TATUŚ JEST POLICJANTEM ,TO JEST TYLKO POKAZ ZAUFAJ MI PRACĘ POLICJI OCENIAM BARDZO SŁABO.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WTAJEMNICZONY(2005-05-28)
 • Niech policja pilnuje drechow z Elblaga, zeby nie stawali na srodku ulicy Grunwaldzkiej i wszczynali burdy!!! NIedlugo bedzie to 'ich miasto"!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  RoboCop(2005-05-28)
Reklama