UWAGA!

Sprzedawała „lewy” alkohol

 Elbląg, W mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli  ponad 16 litrów nielegalnie wyrobionego alkoholu oraz puste butelki i nakrętki
W mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli ponad 16 litrów nielegalnie wyrobionego alkoholu oraz puste butelki i nakrętki (fot. KMP Elbląg)

Nawet rok pozbawienia wolności może grozić 53-letniej mieszkance jednej z podpasłęckich miejscowości. Pasłęccy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Elbląga zabezpieczyli w mieszkaniu kobiety ponad 16 litrów nielegalnie wyrobionego alkoholu. Wszystko trafiło do policyjnego depozytu.

Kryminalni ustalili, że 53-letnia mieszkanka podpasłęckiej miejscowości może nielegalnie wyrabiać alkohol w swoim mieszkaniu. Wspólne działania policjantów i funkcjonariuszy Straży Granicznej z Elbląga potwierdziły ten fakt. Wczoraj (5 marca) w mieszkaniu kobiety zabezpieczonych zostało ponad 16 litrów wyrobionego alkoholu oraz puste butelki i nakrętki przygotowane do dalszej produkcji. Alkohol ukryty był w specjalnej skrytce znajdującej się pod podłogą. Wszystko trafiło do policyjnego depozytu. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta sprzedawała wódkę okolicznym mieszkańcom. 53-latka po przeprowadzonych czynnościach została zwolniona.
     Kobiecie grozi teraz kara nawet do roku pozbawienia wolności.
     Policja zwraca się z prośbą o wszelkie informacje dotyczące potencjalnych miejsc, osób zajmujących się nielegalnym handlem alkoholem (numer alarmowy - 997). Policjanci apelują, aby nie kupować i nie spożywać alkoholu, co do którego
     pochodzenia nie jesteśmy pewni.
     Wszelkie informacje, dotyczące zdarzeń można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl.
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Cala NEBraska by sie tym spila!!
  • rozsmieszacie mnie jest kupe melin z ktorymi macie uklady a za tych ktorym naprawde brakuje pieniedzy i sobie dorabiaja w ten sposob lapiecie dlaczego poniewaz nieplaca policji za milczenie
  • zgadzam sie z powyzsza opinia w elblagu na palcach policzyc melin' ' legalnych dla policji'''
  • Kilkakrotnie zgłaszałem dzielnicowemu, że obok mieszka rodzina zajmująca się sprzedażą alkoholu i papierosów bez akcyzy, co przeszkadza mnie i innym lokatorom, ponieważ nawet w nocy mamy zakłócany spokój. Policja nic z tym nie zrobiła. Jak się dowiedziałem, ta rodzina ma układ z policją, dodam jeszcze, że kilka lat temu właściciel "działalności gospodarczej" miał już wyrok za sprzedaż alkoholu. Teraz policja nic nie robi w tej sprawie. Coraz częściej przekonuję się, że żyję w państwie bezprawnym.
  • sam żyj i daj innym żyć kapusiu jeden
  • dobrze, ze tradycja w narodzie nie upada. Nie raz i nie dwa pozwoliła ta umiejętność przetrwać narodowi.
  • Przegiąłeś, juhu. .. Za często chyba spożywasz (i w zbyt dużych ilościach) te dary meliny. ..
  • Sprzedaż pokątna zawsze była i będzie. Tylko dlaczego Polak Polaka truje. Potem ratunku-leczcie mnie. Znam takich smakoszy taniej wódeczki-Z jednym okiem i marskością. A ilu w piachu. Te baby handlary kościół powinien ekskomunikować. Już lepiej pić Mamroty przynajmniej smaczne.
  • pkc-ale znalazłeś sposób na życie! Pogratulować. Takie przypadki wszelkimi sposobami trzeba tępić. Czy ty wiesz ile z tych powodów jest nieszczęść w rodzinach? Ile to wymaga społecznych nakładów finansowych?Bite żony, dzieci, wypadki, leczenie itd. Bo głupek egoista (egoistki też)dla kilku chwil małpiego rozumu musi się napić. Jeśli doprowadzili się do tego stanu, że muszą to ja głosuję za eutanazją. A te babcie to myślisz, że one dla siebie zarabiają? to się mylisz. .. ..
Reklama