UWAGA!

Świadkowie wypadków poszukiwani

Elbląscy policjanci szukają świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 21 lipca po północy na 93 kilometrze drogi krajowej K-7 w okolicach miejscowości Janów oraz potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przy ul. Kościuszki, do którego doszło 17 stycznia.

Do wypadku doszło 21 lipca koło godz. 00.30 – 00.40. Policjanci ustalili, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy, w tym pojazd ciężarowy scania, samochód osobowy marki VW Jetta oraz nieustalony samochód dostawczy marki VW LT koloru białego. Pojazd marki VW LT jadąc w kierunku Warszawy oraz wykonując manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego scania zmusił kierującego pojazdem marki VW Jetta, jadącego z przeciwnego kierunku od strony Warszawy w kierunku Gdańska, do gwałtownego hamowania. W wyniku tego kierujący pojazdem VW Jetta zjechał na prawe pobocze drogi, a następnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym scania. Kierujący pojazdem marki VW LT nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy poszkodowanym, odjechał następnie z miejsca wypadku.
       W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do jego ustalenia.
       Z uwagi na powyższe proszę wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat pojazdu marki VW LT koloru białego jadącego w kierunku Warszawy lub kierującego tym pojazdem, proszeni są o kontakt telefoniczny z KMP Elbląg lub prowadzącym postępowanie - tel. 055 230-17-34.
      
       ***
       Policjanci szukają również świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 17 stycznia około godziny 17 na przejściu dla pieszych przy ulicy Kościuszki (na wysokości wieżowca najbliższego od ulicy Piechoty). Tam potrącony został mężczyzna w wieku 75 lat przez samochód BMW, jadący od ulicy Bema prawym pasem ruchu. Poszukujemy świadków zdarzenia, jak również właściciela lub użytkownika samochodu dostawczego citroen berlingo, który stał za przejściem dla pieszych na lewym pasie.
       Wszystkich świadków prosimy o kontakt telefoniczny z KMP Elbląg lub prowadzącym postępowanie - tel. 055 230-17-34.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama